• Velka vyhoda ze nemusim cekat na poste ,nebo zasilkovou sluzbu,zasilku si muzu vyzvednout kdy mam cas,samozrejme do urciteho terminu.

Obj.zbozi mi doslo vcas,dobre zabalene,naplne do tiskarny si objednavam pouze u tehle firmy,zatim plna spokojenost.Dekuji.M.K

• skvělá komunikace, objednávku jsem měnil telefonicky po odeslání a všechno dorazilo jak má

Velmi rychlé doručení - vyřízení

Bohužel musím udělit negativní hodnocení. Jsem velmi zklamaná z takového prodeje- byla mně prodána prošlá cartridge do tiskárny.
    Cartridge je z roku 2013, nikde o tom zmínka, že bych byla upozorněna na nákup zboží po expiraci.

Reakce obchodu printerjam

Dobry den, uvedeno bylo ve strucnem popisu. "Po exp."

• Vše bylo rychlé, zboží objednáno večer, ráno odesláno.

Zboží nebylo posláno v originálním papírovém obalu, pouze ve vnitřním PE, o čemž dodavatel neměl ve specifikaci zmínku a ani později na to neupozornil. Na originálním papírovém obalu HP je datum výroby. I přes značně nízkou cenu velké minus.

Reakce obchodu printerjam

Dobrý den pane Kaněro,
    u produktu bylo vše řádně uvedeno, tučným červeným písmem! https://www.printerjam.cz/q2610a.htm.
    Požádejte prosím o odstranění klamavé recenze tímto následujícím způsobem.

.......Hodnocení mohu odstranit či upravit na základě žádosti od zákazníka. Stačí, když mě zákazník kontaktuje na emailu [email protected] a zažádá o úpravu či smazání hodnocení a napíše název obchodu. Já poté se zákazníkem vše potřebné vykomunikuji.

Rychlé dodání a výhodná cena.

rechlé a přesné dodání

• Vše super. Doporučuji

• Velmi rychlé dodání do Prahy, technická konzultace bez problémů

Mohu doporučit

Velmi vstřícné jednání. Pomoc při dohledání potřebného zboží. Samá pozitiva :)

• Rychlost, spolehlivost

• Již několikrát jsem objednala a vždy dorazilo ok a rychle

• Se zbožím jsem spokojen.

objednávka vyřízena hned druhý den. Perfektní informace o zpracování a dodání objednávky.
    Zboží došlo v perfektním stavu do "zásilkovny". Velký výběr Zásilkovny velmi oceňuji.

Prodejce nabízí originální toner a na webu má foto HP toneru v původním obalu. Dodal však toner v krabici od nějaké čínské napodobeniny a toner byl v nezapečetěném sáčku. Etiketa na toneru je sice HP, celkový dojem ze zásilky je však velmi rozpačitý.

• rychlost, spolehlivost

• dobrá cena, rychlost dodání

• Zajimava cena
    • Cena bohuzel neni vse, nakonec jsem dostal misto originalniho HP toneru nejakou recyklovanou kopii, kompletne rozbalenou, navic s porusenym ochrannym obalem
    • Nakup jsem obratem vratil, nedostal jsem penize zpet

Ujistoval jsem se predem e-mailem, zda dostanu originalni toner HP CB541A / 125A Cyan jak bylo uvedeno v popisu produktu a bylo mi to i prislibeno. Zaplatil jsem prevodem predem a jake bylo me rozcarovani, kdyz jsem dostal neco, co bylo ocividne maximalne recyklovany toner navic s neoriginalnim krytem a zcela rozbaleny. O necem jako originalni obal s HP hologramem si mohu nechat zdat. Nasledne se rozproudila e-mailova korespondence s panem Kubankem z PrinterJam, ktery se tvaril, ze vse je preci takto naprosto v poradku a ze oni toto zbozi takto dostali od sveho dodavatele a ze za to vubec nemuzou. Chvili se dokonce snazili tvrdit, ze toto je preci uplne normalni originalni HP toner, jako kdyby originalni toner v zivote nevideli.

Nakonec jsme se dohodli na vraceni zbozi, zbozi jsem odeslal tak, ze ho PrinterJam prijal 21.12. Od te doby nijak nereaguji, asi maji stale Vanoce a penize jsem zpet zatim take nedostal.

Celkove naprosto tristni zkusenost, NIKDY VICE. Myslel jsem si, ze takoveto zavadeci praktiky se zakazniky se dely jen v divokych 90-tych letech a ze v dnesnim svete nemuze podobna firma prezit. Ocividne jsem se naprosto mylil. Zasluhovalo by si to ČOI.

Vše v pořádku, nevím, co víc dodat.