• objednala jsem a zboží přišlo na druhý den

• Včasné doručení

• Velmi rychlí, zboží přišlo obratem

• Rychle vyrizeni objednavky
    • Profi znalosti z oboru cyklistiky

obchod s příznivými cenami

• Dobrá komunikace
    • Zboží dobře zabalené

S ohledem na negativní recenze jsem se bál zda zboží vůbec přijde. Doba dodání myslím 4dny, což se ještě dá.
    Komunikace s obchodem výborná, takže za me obchod doporučuji

Zboží bylo uvedené skladem a skutečně skladem bylo, objednáno ve svátečním období, expedováno obratem. Zabaleno perfektně. Za mě naprostá spokojenost.

• Dobrá cena, rychlé vyřízení.

• nákup bez problémů.

• Dobré ceny, zboží hned skladem
    • Nabízejí zboží, které nemají a teprve po objednávce zjišťují, že je ani dodat neumí.

• výborná komunikace

Zboží "skladem" ve skutečnosti nebylo skladem. Pozitivně hodnotím, že se mi z obchodu ozvali do 24h od objednání a nabídli alternativní zboží.

• .

• velká nabídka
    • rychle vyřízená objednávka
    • v pohodě vyzvednuté zboží

komunikativní, rychlý

• nerespektuje platnou obchodní legislativu

Po vrácení zboží ve lhůtě mi obchod poslal dobropis na cenu zboží, ovšem bez nákladů na dodání.
    Na mou námitku obchod odpověděl, že opomněl příčíst náklady na dopravu a současně i náklady na kontrolu zboží ve výši 110 Kč. Jelikož doprava stála 120, tak si asi každý o podobné kalkulaci udělá názor.
    Podstatné zůstává, že obchod nemá na platbu za kontrolu zboží žádný nárok. Mnohokrát to bylo řešeno, kupř. https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/8161/odstoupeni-od-smlouvy-poplatek-za-kontrolu-zbozi, https://www.dtest.cz/spotrebitelska-poradna/detail/odstoupeni-od-smlouvy-administrativni-poplatky/1051, http://skolaspotrebitele.cz/vraceni-zbozi-ve-14-denni-lhute-kdo-plati-dopravne-a-na-co-ma-kupujici-a-prodavajici-narok/ atd. atd...apod.
    Jelikož spotřebitel nemá jinou možnost domoci si k ukradeným penězům než cestou soudní, nezbývá než se podobně chytráckým e-shopům obloukem vyhnout.

Super ceny, skvělé jednání!