• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 1 měsícem

• nákup bez problémů.
  • nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 2 měsíci

• Dobré ceny, zboží hned skladem
  • nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 2 měsíci

• Nabízejí zboží, které nemají a teprve po objednávce zjišťují, že je ani dodat neumí.

• výborná komunikace

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 3 měsíci

Zboží "skladem" ve skutečnosti nebylo skladem. Pozitivně hodnotím, že se mi z obchodu ozvali do 24h od objednání a nabídli alternativní zboží.

• .

• velká nabídka
    • rychle vyřízená objednávka
    • v pohodě vyzvednuté zboží

komunikativní, rychlý

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 6 měsíci

• nerespektuje platnou obchodní legislativu

Po vrácení zboží ve lhůtě mi obchod poslal dobropis na cenu zboží, ovšem bez nákladů na dodání.
    Na mou námitku obchod odpověděl, že opomněl příčíst náklady na dopravu a současně i náklady na kontrolu zboží ve výši 110 Kč. Jelikož doprava stála 120, tak si asi každý o podobné kalkulaci udělá názor.
    Podstatné zůstává, že obchod nemá na platbu za kontrolu zboží žádný nárok. Mnohokrát to bylo řešeno, kupř. https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/8161/odstoupeni-od-smlouvy-poplatek-za-kontrolu-zbozi, https://www.dtest.cz/spotrebitelska-poradna/detail/odstoupeni-od-smlouvy-administrativni-poplatky/1051, http://skolaspotrebitele.cz/vraceni-zbozi-ve-14-denni-lhute-kdo-plati-dopravne-a-na-co-ma-kupujici-a-prodavajici-narok/ atd. atd...apod.
    Jelikož spotřebitel nemá jinou možnost domoci si k ukradeným penězům než cestou soudní, nezbývá než se podobně chytráckým e-shopům obloukem vyhnout.

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 4 měsíci

Super ceny, skvělé jednání!

• rychlý a bezproblémoý
  • nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 6 měsíci

• Od obiednania po doručenie obvykle do štyroch pracovných dní, čo fakt oceňujem. Tovar prišiel zatial vždy starostlivo zabalený a nepoškodený.
    • E-shop Nedoručuje na Slovensko po zlých skúsenostiach, čo sa dá pochopiť. Moje obiednavky mi preberá kamarátka v Čechách a nosí mi ich na Slovensko. U overených zákazníkov so založeným profilom na e-shope by mohla platiť výnimka a doručovať by sa mohlo aj na Slovensko.

E-shop odporúčam, je veľmi rýchly a spolahlivý. za 10 rokov nakupovania cez net je toto jeden z tých obchodov ktoré fungujú presne tak ako to má byť.

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 5 měsíci

• velký sortiment cyklo

doporučuji, žádný problém

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 5 měsíci

• Obrovský sortiment outdoor a cyklistiky
    • Ochota poradit
    • Přehledný obchod
    • Rychlé doručení
    • O ničem nevím

Není co vytknout, cyklistické rukavice padnou jak ulité a barevně sedí k dresu.

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 6 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Neférový prístup
    • Klamanie zákaznika

Neodporúčam, neseriózny prístup...objednal som si rám (nastriekaný zvolenou farbou + polepy), nakoľko som polepy nechcel, napísal som im správu že bez polepov. Rám mi prišiel vporiadku v správnej farbe a bez polepov. To by bolo všetko v poriadku, no ešte keď bol balík na ceste, som si nevšimol že úplne ten istý rám majú v ponuke aj bez polepov, ale o 470kč lacnejší. (Bol tam už keď som robil objednávku, lenže písalo pri ňom, že nieje dostupný, tak som si ho nevšimal).. Ták som im napísal správu že či by sa tá situácia nedala nejako vyriešiť a dať nižšiu cenu keďže som si vpodstate objednal ram bez polepov ktorý maju tiež v ponuke a je o 470kč lacnejší len kvoli tym polepom, ktoré som ani na svojom ráme nechcel. Odpoveď som dostal že daný produkt ktorý spomínam nieje dostupný, tak nieje možné žiadať nižšiu sumu.... A to ma dostalo...produkt ktorý údajne nieje dostupný mám doma...a to konkrétne rám Spyder Stor iba vo farbe...ale podľa nich rám iba čisto vo farbe nieje dostupný..takže som musel zaplatiť aj za rám s polepmi.

Tento obchod neodporúčam.

Reakce obchodu PRIMESHOP.CZ

k hodnocení zákazníků se skoro nikdy nevyjadřujeme,ale tentokrát musíme.

Zákazník objednal produkt za uvedenou cenu, odsouhlasil obchodní podmínky a podle toho obdržel zboží, jak sám uvádí, v požadovaném rozsahu.

Následně nás kontaktoval, že chce slevu na již zakoupené a odeslané zboží, přičemž se odvolával na produkt, u kterého je uvedeno NEDOSTUPNÉ (a bylo NEDOSTUPNÉ i v době vytvoření objednávky).
    Dle obchodních podmínek je pro zákazníka závazná ta cena zboží, za kterou si v dané době produkt objednal.

Nenecháme se vydírat požadavkem na cenu produktu, který není dostupný.

Poznámka: lakování rámů objednáváme u dodavatele a ten "jednodušší" verzi lakování do prodeje sám neuvolnil, proto ani žádnou slevu poskytnout nemůžeme.

Jiří Vasický
    Primeshop.cz
    info@primeshop.cz

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 8 měsíci

neměli skladem to co jsem zakoupil

• nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 9 měsíci

• Chtít nasadit nový řetěz na trénink, nemít u sebe nýtovačku a zjistit, že nemá 112 článků ale 116, umí opravdu naštvat.
  • nakoupil v obchodě PRIMESHOP.CZ před 9 měsíci

nakupuji v něm pravidelně