• Možnost vyzvednutí na pobočce.

Lžou, že mají zboží skladem a přitom nemají a ani to nepřiznají. Přestože mi napsali, že mohou dodat za více než měsíc, stále dané zboží na e-shopu jako skladem uvádějí. Dodací lhůta je přitom měsíc!!! V žádném případě nedoporučuji zde nakupovat, buď mají zboží skladem opravdu mít, nebo uvádět pravdivou lhůtu dodání. Navíc jejich dodavatelka klidně prodá hned (jak jsem nyní zjistila) a svým obchodům zboží nedodává, takže si jen dělá reklamu na jejich eshopu.

• naprostá neschopnost profesionální komunikace, nevhodné invektivy, urážky, neschopnost vyjít vstříc zákazníkovi nebo alespoň slušně odmítnout, ještě jsem se s něčím podobným nesetkala

zboží dobré, zaměstnanci a vedoucí neochotní, přesto lze zde nakoupit spolehlivě, pokud nic nepotřebujete řešit

Reakce obchodu PrimaHračkárna.cz

Tato paní chtěla měnit cenu poštovného po odeslání objednávky , bohužel to nelze a to jsme ji také napsaly - velmi slušnou formou.
    Neovlivním náladu zákazníka :))
    Když chceš psa bít - hůl si najdeš.

• Zboží jsem objednala a bylo mi sděleno, že ho zároveň objednal jiný zákazník. Proto byla objednávka stornována.

Reakce obchodu PrimaHračkárna.cz

To se bohužel může stát, když je skladem poslední kus a je o něj veliký zájem. Pak dáváme přednost prvnímu zákazníkovi.
    Děkujeme :)))

Zbozi bylo rozbaleno,krabice byla pozkozena a ovladace auticek jsou opotrebeny .

Reakce obchodu PrimaHračkárna.cz

Zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.