• Tažné zařízení přišlo bez výrobního čísla

Volal sem tam a pry stitek poslou dodatecne ale je to uu 10 dni a stale cekam , tazne zatim tak do srotu

• - Zboží se nedá platit kartou nebo převodem
    • - nedá se poslat poštou (ani malé předměty)
    • - šíleně dlouhá dodací doba (zatím čekám téměř 3 týdny na doplněk do auta

Nedoporučuji, pokud nezvolíte osobní odběr.

• Označení: Skladem, znamená skladem někde u dodavatele obchodu. No a v případě mojí objednávky se změnilo na: Omlouváme se, vyprodáno :(

• Výhody???...si děláte prdel???
    • Slabiny???...
    • Předně pánové-Pecník a bratr..jsou úplně mimo obraz!!!

Takže vážení můj názor: zakoupil jsem přes e-shop tažné zařízení na vozidlo Peugeot 308. Prvně jsem telefonicky ověřoval u pana Pecníka, zda může zajistit montáž uvedeného tažného zařízení někde v blízkosti Břeclavi, popř.Brno..Pan Pecník mě ubezpečil, že je to v pohodě, a každý "zvládne" namontovat tažné sám, a to včetně ekeltroinstalace....Ale jinak to provede každý mechanik za cenu kolem 1.500,-Kč...(komplet montáž)
    Takže jsem dal na rady pana Pecníka a zařízení si nechal poslat kurýrem domů..Je pravda, že zařízení přišlo obratem do dvou dnů..to bylo v pohodě...Ovšem co následovalo, to se nedá pochopit..Vybalil jsem tažné, odmašlil vozidlo (odělat nárazník, světla parkovací senzory atd.)..Poté jsem začal sešroubovávat tažné podle návodu..Ale první překážka byla na světě...Tažné bylo vyrobeno v Polsku a podotýkám, že neseděly míry,díry, a patky byly navařeny takovým způsobem, jako by to svařoval někdo hodně,hodně sjetej...Ale jelikož jsem původem strojař, tak jsem patky odbrousil flexou, upravil na brusce a poté je znovu na tažné přivařil!!!..Další problém nastal s elektroinstalací..."Žádný"...podotýkám "žádný"..mechanik, ani autoelektrikář si nevěděl rady...Všude mi řekli, že jak do toho hrábnou, můžou se odpálit světla atd..Takže auto jsem musel dát do autor.servisu Peugeot, kde to montovali 3hodiny!!!!..pouze elektroinstalaci!!!!...Za cenu 1.700,-Kč..a přitom mi řekli, že montáž vyžaduje napojení na řídící jednotku, a spárování s parkovacími senzory..což neudělá nikdo jiný než mechanik v Peugeotu..protože doma asi nikdo nemá přístroj na napojení na řídící jednotku..
    Takže předně chci říci, že pánové Pecník a spol. nemají ani šajnu o tom co prodávají a tahle informace by měla nejen jim ale především kupujícím napovědět, že tohle není správná cesta...
    Již nikdy bych nekoupil nic v uvedeném obchodě, protože kvalita zboží byla neskutečná!!!..

Reakce obchodu PRIMADÍLY

Vážený pane
    tažná zařízení jsou homologovány pro ČR a namontovat si ho může ,každý kdo to zvládne sám.Tyto výrobky se skládají z více dílů ,takže se ve výrobním závodě samozřejmě může při kompletaci stát chyba,ale Vy jste mi dodnes nedodal vin ani foto chybného dílu ,tak jak jsme se domlouvali.Tak se dá jen těžko vyjít vstříc s vyřízením problému.