V pondělí jsem si objednala, zboží a ve středu mi bylo doručeno. Takže za mne spokojenost.

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za objednávku i Vaše kladné hodnocení. Těší nás, že jsme mohli vyhovět Vašemu požadavku a doufáme, že se na nás brzy znovu obrátíte.

Komunikace rychlost dodání super

• Rychlost dodání, doprava zdarma,
    • Kvalitní výrobek

Vše OK

zákaznický servis

zakoupil jsem oximetr, který nefunguje,takže řešíme reklamaci

Vážený zákazníku,

oxymetry na trh uvádíme již delší dobu s naprostým minimem reklamací. Pokud bylo zboží odevzdáno nebo odesláno k reklamaci, budeme se snažit celou záležitost vyřešit co nejrychleji.

• Rychlost, max.spokojenost

• velký výběr
    • příznivé ceny
    • výborná komunikace
    • zatím nic

zákaznický servis

• rychlé dodání a slušné ceny.
    • nevím

Rychlé dodání,celková spokojenost

zákaznický servis

• Skvělé produkty jinde k nesehnání
    • Zboží ihned k vyzvednutí

Fajn ceny

rychlost dodání

• Velká snaha
    • Okamžité vyzvednutí

zákaznický servis

• Rychlá komunikace,omylem jsem obj.víc ks a volali mi jestli jsem se nespletla

zákaznický servis

byl to první nákup a jsem spokojena.

Rychlé doručení