Úplná spokojenost.

• - příznivé ceny
    • - široký sortiment
    • - přehledný e-shop
    • - Žádné jsem nezaznamenala

Nákup proběhl v pořádku. Super komunikace a ceny zboží. Rychlé doručení. Doporučuji.

• Pruznost reakce na nabidku a poptavku, skvele ceny, rychlost dodani

• +krátká dodací lhůta
    • +přehlednost obchodu
    • +kvalita komunikace

Rychlost, spolehlivost, komunikativnost, ochota.

• mnoho barev čoček
    • nemá slabiny

absolutně v pořádku

• Při objednávce se mi zobrazil jako den doručení hned následující den. Z toho důvodu jsem zaplatila kartou, s poplatkem. Ovšem zboží stejně dorazilo až další týden v úterý, takže stačilo zaplatit převodem, bezplatně. Toto bylo zklamání, protože jsem zboží potřebovala na víkend už mít.

Rychlé dodani, vse v poradku. Spokojenost s cenou. Rozhodne doporucuji :-)

• Dobry pomer cena/vykon

SUPER CENY, PĚKNÝ VÝBĚR BAREVNÝCH ČOČEK. KOMUNIKACE S OBCHODEM V NAPROSTÉM POŘÁDKU. DOPORUČUJI.BARVA, KTEROU JSEM OBJEDNALA, ODPOVÍDALA TÉ NA OBRÁZKU..JSEM SPOKOJENA A PŘÍŠTĚ ZDE OBJEDNÁM ZASE.

Přehledný eshop s velkým výběrem zboží skladem, dobrými cenami, rychlým doručením - vřele doporučuji.

Obchod vážně k ničemu, sháníte čočky a můžete čekat týdny. Na stránkách mají všude skladem, přitom ani jedny čočky nemají a musíte čekat kdo ví jak dlouho.. Poslední kapka, když chtěli posílat čočky kurýrem když bydlím nedaleko výdejny i při oznámení že si je osobně vyzvednu.

• Umělci, jako většina obchodníků = urážka obchodníků, tohle nejsou obchodníci, ale překupníci k ničemu.

Nedoporučuji!!!!!

• Na rozdíl od konkurenčního obchodu mi zboží opravdu dorazilo....

• Pěkný výběr
    • Mají nabídku dopravy, kterou pak nejde ani použít a píší aby jste objednali přes jiného dopravce, super když pospícháte, se mi snad jen zdá.

Děs běs. Pokud něco budete potřebovat na rychlo, nespolehlivost!!!

• Kvalitní nabídka, perfektní komunikace a ochota.
    • --------------------------------------------

Doporučuji nákup v tomto obchodě z důvodu široké nabídky produktů, kvalitní komunikace a rychlého dodání zboží

• Zboží není skladem....

• Výborná cena, rychlé dodání, žádné problémy, doporučuji.

Až doposud jsem si objednával roztoky u firmy Čockovník.cz, kdy jsem si je vyzvedával osobně, ale po té, co zavedli poplatek za osobní odběr mě tak přiměli rozhlédnout se po konkurenci. Zde na Heuréce jsem si vyhlédl Čočkovistě.cz, kde mě stejné zboží vyjde na stejnou cenu, ale navíc mi bude doručeno až domů. Objednal jsem si zde v přehledném e-shopu roztoky pro kontaktní čočky Renu za velmi přijatelnou cenu a zboží bylo přesně dle informací v e-shopu dodáno již druhý den po objednání (objednal jsem ve středu večer a v pátek ráno byly doma). Zboží bylo dobře zabaleno a dodáno v pořádku. Jsem spokojen jak s cenou, tak s rychlostí dodání a těším se na další spolupráci. Mohu s klidem doporučit.

Reakce obchodu Prima-čočky

Děkujeme za úžasné hodnocení