Do košíku jsem vložila zboží skladem a zaplatila. Následně mi bylo po mailu sděleno, že je zboží vyprodáno. Nerozumím tedy, proč bylo skladem a byla provedena platba.
    Po mailu mi nabídli zboží jiné. Tedy nakonec vyřešeno.
    Ale stránky nemají aktualizované a proto může dojít ke komplikaci.

Reakce obchodu Prima-čočky

velice se Vám omlouváme za komplikace. Bohužel se stává, že o dané zboží má zájem více zákazníků. Dokud se zboží neodešle nebo je v blokaci, zůstává ve skladové nabídce. Doufáme, že nabídnuté zboží Vás potěšilo a tuto komplikaci nám odpustíte.

S pozdravem,
    Kupčočky.cz

Obchodník využívá platby thepay kterou jsem využila jelikož mi vypršel sál spojení..výpadek WiFi...stále dohledávaji uhrazenou platbu a zboží nemám

Reakce obchodu Prima-čočky

Vaši platbu jsme dohledali, problém byl u ThePay. Tím pádem se platba nepřipsala a byla nedohledatelná na našem účtu. Po kontaktování ThePay bylo vše vyřešeno a objednávka Vám byla odeslána.
    Děkujeme za pochopení.

KupCocky-cz

• Stornovali objednávku bez udání důvodů

• 2 měsíce jsme čekal na zaplacené čočky, aby mi bylo týden před tím, než jsem je potřeboval oznámeno, že nebudou
    • čočky neodpovídají nabídce a reklamaci mi neuznali

Zboží jsem objednal a je po termínu dodání a nepřišla žádná informace ..... ani o tom že není zatím na skladě

uváděli jinou dodací dobu, než ve skutečnosti je. čočky měli dorazit už před týdnem a pořád na ně čekám.

Obchod vážně k ničemu, sháníte čočky a můžete čekat týdny. Na stránkách mají všude skladem, přitom ani jedny čočky nemají a musíte čekat kdo ví jak dlouho.. Poslední kapka, když chtěli posílat čočky kurýrem když bydlím nedaleko výdejny i při oznámení že si je osobně vyzvednu.