• rychlé odeslání
    • podle informací na webu má pohankový polštářek hřát sám o sobě, to bych bohužel neřekla. složený ručník by nejspíš udělal stejnou službu.

Pohankové polštářky mi přijdou bez nahřátí na topení apod. zbytečné. se samotným zábalem na hruď a krk jsem celkem spokojená.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za Vaší reakci, každopádně zmiňovaný pohankový polštářek si buď můžete nahřát na topení, nebo pouhé přiložení na postižené místo. Polštářek má za úkol uchovávat teplo po dobu působení zábalu, tedy mu stačí i teplo vlastního těla.

Děkujeme za spokojenost se zábalem na hrudník a krk. ♥

V případě dalších dotazů se nám ozvěte na tel: 725 961 975

S pozdravem hezkého dne Priessnitzův zábal.

Vzal jsem rovnou 3x pro celou rodinu..

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za super recenzi a přejeme pohodové dny. ☻

• Rychlost vyřízení objednávky a doručení

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za super recenzi a přejeme pohodové dny.

• rychlé doručení

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za pochvalnou recenzi. Přejeme pohodové dny a ať zábal slouží.

Obchod super, reakce na objednávku okamžitá, dokonce info za 1hod.od dopravce , že již má zásilku převzatou, a bude v nejbližší době doručovat, ale pak to vlastní doručení trvalo 4 dny do Zásilkovny Z-BOXu, na to, že to je Obchod 55km od mé dodací adresy si myslím dost dlouhá doba. Příště raději vyberu jiného přepravce.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu našeho obchodu. Bohužel rychlost dodání od dopravce neovlivníme. Přejeme pohodové dny a ať zábaly slouží...

• rychlé doručení, dobré ceny

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a plný počet hvězdiček. Český výrobek ušitý z kvalitních materiálů - to je poklad ve Vaší lékárničce.

Vše proběhlo v pořádku, komunikace, dodávka. Zpracování je kvalitní, ceny přijatelné. není co vytknout :)

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a plný počet hvězdiček. Jsme moc rádi, když je zákazník spokojený jak s výrobkem, tak i s naším přístupem. Přejeme pohodové dny.

Mohu pochválit, velice ochotni

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za recenzi a plný počet hvězdiček. Přejeme pohodové dny.

Objednávala jsem poprvé,ale vše ok ...

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za recenzi, plný počet hvězdiček a pochvalu, že bylo vše ok :) Přejeme pohodové dny.

• Rýchlosť odoslania

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za recenzi, plný počet hvězdiček a pochvalu rychlosti odeslání. Přejeme pohodové dny.

Čekala jsem výrobek z nějakých "zbytkových" materiálů, navíc co bude škrábat z vnější strany. Jsem mile překvapena, jde o lehoučký měkkoučký materiál, který předčil mé očekávání

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, plný počet hvězdiček. Jsme moc rádi, že jste mile překvapena s kvalitou našich zábalů. Na kvalitě šití a použitých materiálů si zakládáme. Zábaly se dají prát a žehlit, je to investice, která se vyplatí. Přejeme pohodové dny.

• skvělé zpracování produktu
    • kvalita

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu našich služeb a výrobků. Rádi si přečteme každou pozitivní zpětnou vazbu. Přejeme pohodové dny.

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a plný počet hvězdiček. Přejeme pohodové dny...

Vstřícné jednání.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a pochvalu našeho přístupu. Přejeme pohodové dny...

Maximální spokojenost. Doporučuji.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, plný počet hvězdiček a doporučení. Přejeme pohodové dny...

Ještě nevyzkoušeno. Až budou bolesti vyzkoušime

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Zábaly Vás nezklamou. Je to léty prověřená léčebná metoda. Přejeme pohodové dny...

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, plný počet hvězdiček a pochvalu rychlosti a spolehlivosti. Přejeme pohodové dny a ať zábaly slouží.

Byl to můj první nákup v tomto obchodě. Hodnotím ho velmi kladně.

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, plný počet hvězdiček a celkově pozitivní názor na náš E - shop. Spokojenost zákazníka je naším hlavním cílem. Jak se zábaly, tak i s naším zákaznickým servisem. Přejeme pohodové dny.

• Všechno v pořádku a rychlé vyřízení

Reakce obchodu Priessnitzův zábal

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, plný počet hvězdiček a pochvalu rychlosti doručení. Přejeme pohodové dny a ať zábaly slouží.