• Rychlost doručení
    • Dárek k objednávce
    • Vstřícnost obchodníka

• Krásny tovar
    • Rýchle doručenie

• Našli sme čo sme hľadali
    • Ceny sú dosť vysoké
    • Rovnaký model mali v P**marku za lacnejšie

Rychlost

• Pěkné zboží
    • Expedice a reálné info o stavu zboží

Nezvládnu expedice!!!! Už se to táhne týden. Nejlepší je email z firmy, že slavnostně po 4 dnech od objednání předal přepravní společnosti balík (v patek) a v pondělí v noci mi přišel email ze teprve přijali zboží. NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT JAKO NAROZENINOVÝ DÁREK. Týden je na ně moc málo :-( očekával bych alespoň informaci, abych si mohl zařídit dárek jinde .... MOC VAM DEKUJU ZA ZK..... NAROZENINY

Reakce obchodu Příčná ulice

vzniklá situace nás hluboce mrzí. Běžně odesíláme objednávky ještě ten stejný, nebo následující den. Bohužel kombinace blížících se vánočních svátků a rychlost dodavatelů našeho zboží vyústila v pozdější odeslání objednávky, avšak stále v souladu s našimi obchodními podmínkami. Kdybychom byli informování (např. skrze poznámku k objednávce), že na objednávku velmi spěcháte, snažili bychom se vymyslet řešení, jak ji k Vám co nejrychleji v požadovaný termín dostat.

Za komplikace se omlouváme. Kdybych Vám mohla být ještě nějak nápomocna, prosím kontaktujte nás na adrese [email protected].

Děkuji a přeji kouzelný den.

S pozdravem,
    Lenka a tým Příčná ulice

• Rychlé doručení
    • Kvalita
    • Dobrá komunikace

• Rychlost, spolehlivost, radost.

• Licenční zboží, příznivě ceny, bezproblémová komunikace s obchodem, skvěle zabalené. Doporučuji.

• Rychlost a super zboží

• Rychlost doruceni
    • Produkt vypada opravdu levne i pres prilis nizkou porizovaci cenu. 800 Kc za advetni kalendar ve stylu autobusu
    • Nektere casti byli ulomene
    • Ponicene originalni baleni

Reakce obchodu Příčná ulice

je nám líto, že jste s produktem nespokojena, avšak v jeho popisu jsme uváděli, že se jedná o poškozený kus, proto jsme jej také nabízeli za zvýhodněnou cenu.

Děkuji a přeji kouzelný den.

S pozdravem,
    Lenka a tým Příčná ulice

• Vše v pořádku. Objednala jsem zde už po několiláté a vždy bylo všechno ok.
    • Dobrá komunikace.
    • Bleskové vyřízení.

Rychlost, vše bez problémů.

• Dobrá komunikace

jsem naprosto spokojená, rychlé vyřízení objednávky, rychlé dodání zboží

• Pro fanoušky HP skvělý obchůdek se spoustou krásných věciček :)

Chtělo by to pružnější doplňování zboží, zvlášť teď před vánoci, spousta skvělých kousků už je vyprodaná :(

• rýchle dodanie tovaru

• Rychlé jednání I dodání
    • Není žádná

Jsem spokojená a ráda objednám znovu

• Rychlý,spolehlivý

• rychle dodani

• Velký výběr zboží
    • Rychlá expedice
    • Dobré ceny

Dobré ceny, velký výběr zboží (několik kousků jsem nikde jinde nesehnal) a velmi rychlá expedice (večer jsem objednal, druhý den ráno už expedovali).
    Skvělá komunikace obchodu (o každém kroku jsem věděl).