• rychlost dodání
    • Kurýr napsal ráno SMS, kdy přijede, čekal jsem na něj, půl hodiny před koncem jeho příjezdu jsem mu volal, kdy asi přijede a on mi řekl, že balíček už je v dopisní schránce. Na můj dotaz, proč mi nedal zprávu řekl, že na obálce nebylo žádné číslo. Myslím, že by alespoň mohl zazvonit na domovní zvonek, který je u schránek.

Nespolehlivý kurýr

• Pěkné zboží
    • Expedice a reálné info o stavu zboží

Nezvládnu expedice!!!! Už se to táhne týden. Nejlepší je email z firmy, že slavnostně po 4 dnech od objednání předal přepravní společnosti balík (v patek) a v pondělí v noci mi přišel email ze teprve přijali zboží. NEDOPORUČUJI NAKUPOVAT JAKO NAROZENINOVÝ DÁREK. Týden je na ně moc málo :-( očekával bych alespoň informaci, abych si mohl zařídit dárek jinde .... MOC VAM DEKUJU ZA ZK..... NAROZENINY

Reakce obchodu Příčná ulice

vzniklá situace nás hluboce mrzí. Běžně odesíláme objednávky ještě ten stejný, nebo následující den. Bohužel kombinace blížících se vánočních svátků a rychlost dodavatelů našeho zboží vyústila v pozdější odeslání objednávky, avšak stále v souladu s našimi obchodními podmínkami. Kdybychom byli informování (např. skrze poznámku k objednávce), že na objednávku velmi spěcháte, snažili bychom se vymyslet řešení, jak ji k Vám co nejrychleji v požadovaný termín dostat.

Za komplikace se omlouváme. Kdybych Vám mohla být ještě nějak nápomocna, prosím kontaktujte nás na adrese [email protected].

Děkuji a přeji kouzelný den.

S pozdravem,
    Lenka a tým Příčná ulice

• Nulová komunikácia
    • Čakanie na osobný odber tovaru viac ako 6 dní
    • Žiadne odpovede na mail

Objednala som tovar s osobným odberom na predajni, ani po 6 dňoch mi nedorazil email, že si môžem objednávku vyzdvihnúť. Na mail, kde som sa pýtala, keby bude objednávka k vyzdvihnutiu mi nikto neodpovedal niekomu dni, tak som objednávku zrušila. Nedoporucujem nakupovať online.

Nikdo se od objednání zboží neozval.

• už nikdy

Reakce obchodu Příčná ulice

Vážená zákaznice,

velmi nás mrzí Vaše negativní hodnocení.

Zásilku jsme odeslali obratem v den Vaší objednávky. Dle sledování zásilek, je Váš balíček stále uložen na poště s komentářem: "Uložení zásilky na žádost adresáta.". Prosíme o jeho vyzvednutí. Pokud by nastal jakýkoliv problém, prosím kontaktujte nás.

Děkujeme,
    Lenka a tým Příčná ulice