• Rychlé vyřízení objednávky

• Funguje to dobře.

• slusne ceny
    • zbozi skladem je k vyzvednuti behem chvile
    • trochu matouci je ze vydejni misto na Praze 10 neni oznacene

Maximální spokojenost a ja moc děkuji

• Možnost domluvy po telefonu
    • vztřícné jednání, když dojde k nedorozumění
    • nevím

Na Heurece bylo zboží nesprávně označené, a přišlo mi něco jiného, než jsem očekával.
    Díky vztřícnému a rychlému jednání prodejce se vše rychle vyřídilo k mé spokojenosti.
    (od první objednávky do úplného vyřízení za 8 prac. dní!!!)

• Zboží které jsem sháněla i u jiných firem, se mi v této firmě nejvíce zalíbilo, bylo zde pro mě nejen vzhledově přitažlivé, ale hlavně po všech stránkách praktické. Tlakoměr jsem po převzetí vyzkoušela a zatím jsem spokojená.
    • Jestli ho budu vracet, to zatím nevím. To záleží hlavně na výrobci, jak kvalitní zboží této firmě posílají.
    • Po mé první zkušenosti s panem majitelem, mám dobrý pocit a věřím mu že se snaží shánět a prodávat, pro své zákazníky, dobré výrobky.
    • Zatím jsem tu nakupovala jen jednou, takže jsem žádné závady nezjistila.
    • Jak jsem již uvadla výše, zatím mohu psát jen o kladech.

Mohu jen doporučit. Já jsem zatím spokojená.