• rychlost + cena

vše OK !!

• Perfektní komunikace, absolutní rychlost dodání (během 24h do místa určení v Brně)
    • nevím o žádných

Naprostá spokojenost.

• 0.
    • Uvádí zboží skladem, ale teprve po objednávce jej teprve zajišťují u výrobce.
    • Neví jestli se zboží, které nabízí ještě vyrábí.

Nespokojen. Až po několika dnech, konkrétně den před doručením mi bylo sděleno, že zboží skladem nebylo a už ani nebude.
    Vymluvili se na výpadek systému výrobce i když uváděli zboží skladem.
    E-mailem mě informovali o nutnosti storna objednávky.

• snažili se vyjít vstříc i s dopravou.

Výborná komunikace s obchodem. Jedna sklenička přišla prasklá, stačilo poslat fotografie a obchod mi obratem poslal náhradu.

• Jelikož dorazilo jiné zboží v jiných rozměrech není co dodat.Doporučuji objednané zboží zkontolovat,né jen dle toho co je uvedené na obale.

Náhoda nebo podvod??..

• Vynikající komunikace a ochota firmy
    • Kvalitní zboží

Objednal jsem si sprchový kout Polysan Altis. Za tu cenu je super, bytelné sklo bez zbytečných rámů. S firmou jsem byl velmi spokojen, potřeboval jsem zjistit několik dalších mír, které jsem nevyčetl z tech. dokumentace a setkal jsem se s velkou ochotou i při třetím telefonátu. Rychlá reakce byla i na dotazy emailem. Mohu jedině doporučit.

• Rychlá komunikace, ochota

• perfektní komunikace a rychlost dodání
    • žádné neshledávám

absolutní spokojenost

• Možnost splátkového prodeje

• Dobrá cena

Doporučuji nákup

• přehlednost, možný výběr zboží dle parametrů, dpbré ceny

Lze jen doporučit