• Objednávka mi byla zrušena bez udání důvodu a ani mi to nebylo oznámeno.

Vzhledem k tomu, že jsem již více let využívám značku Andrew Christian,
    jsem přesvědčen, že mnou zakoupené boxerky 3 ks různé typy jsou fejky.
    Jednak podle balení , jednak 100 % podle materiálové složení a už ani nemluvím o tom, že technologie show - it , je tak pro desetileté chlapce . Při velikosti XL tam prakticky přirození prostě nedáte. Podotýkám, že boxerek této značky využívám nejméně 25 ks delší dobu.

• Nabízené zboží, které je skladem ve skutečnosti skladem není............
    • To je ovšem velký nešvar většiny e-shopů:((

Reakce obchodu Prádlo-Amira

děkujeme za reakci a velice nás to mrzí, celý den nám chodila špatná data od distributora.

Nyní je již vše v pořádku.

tým Prádlo-Amira

• Je. To otrasne

Dobrý den, o dodací lhůtě jste byl informován. S pozdravem Ondřej Imr

• Špatná komunikace nebo spíše žádná komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Prádlo-Amira

velice nás to mrzí, ale zradila nás zřejmě mailová komunikace. Vždy se nám odesláné maily pro Vás vrátily. Na komunikaci se zákazníky si dáváme záležet, jak lze zde vyčíst z hodnocení.

Omlouváme se Vám za komplikace.

Ondřej Imr

• obrázek neodpovídá skutečnosti.

nakupoval jsem zboží podle obrázku kde bylo prádlo vyobrazeno černě a styl Jockstrap. Až když přišlo a rozbalil jsem ho zjistil jsem že přišlo něco jiného. Barva fialová styl slipy a kouknu znovu na to co jsem objednal no a zjistil jsem že obrázek neodpovídá ale popis ano ten souhlasil. Slipy absolutně nenositelné no prostě hrozné. Vracet je nebudu jelikož nebudu utrácet peníze ani čas s dalším posíláním zpět. Absolutně nespokojen.

Vážený pane,
    děkujeme za Vaší recenzi, nicméně dovolte mi osvětlit pár faktů, které jste zřejmě přehlédl. Když se podívám na model, který jste objednal viz odkaz http://www.pradlo-amira.cz/slipy-4/slipy-andrew-christian-ac18/, tak vidím, že slipy jsou ve fialové barvě, přesně takové jaké jste objednal. Zřejmě jste se špatně podíval a viděl pouze ilustrační obrázek, kde je popsán střih a funkce slipů. I z názvu lze jasně vidět, že jde o slipy nikoliv o jocksy (ty mají svou kategorii). Zkuste přehodnotit Vaše negativní hodnocení a třeba hledat chybu jinde. S pozdravem Ondřej Imr

Objednala jsem si podprsenku se silikonovými zády tzv.neviditelná záda.Poprsenka je kvalitně ušitá,ale podle mě je to napodobenina značky,největší problém je pás na zádech,který absolutně nepruží,je kus nějakého igelitu,no ještě jsem se s tím nikdy nesetkala,nepohodlné,nevím jak někdo mohl takový materiál použít.Ihned jsem telefonovala do obchodu,nějaký pán mi sdělil,jak nakoupil,tak prodává a jestli chci telefon na výrobce (Itálie),že mi ho dá a mohu své připomínky řešit tam.Takže jednání nic moc.Obchod nedopručuji,sama pracuji ve službách a takto se chovat nelze.

Vážená paní Jarmilo,

osočovat někoho, že je to napodobenina mi přijde dosti zcesné, jelikož se zboží odebírá přímo od Italského výrobce Lormar. Zřejmě jste koupila model podprsenky, který nemáte ozkoušený a jen Vám nesedí, to se stát může, ale věřte mi, že se nás velmi dotklo, když napíšete, že se jedná o napodobeninu.
    Výhradní distributor této značka je Fantasy Italia s.r.o. , která zboží dováží od roku 1998.
    více na http://fantasyitalia.cz/

Ondřej

• dodací lhuta je 2-3 dni, podle vasich stranek, ja cekam uz druhy tyden, a vy chcete po me nejake hodnoceni, neceho co jeste ani doma nemam !!

dlouha cekaci doba dodani objednaneho zbozi!

Vážený pane,

dovoluji si reagovat na Vaší negativní recenzi.

Píšete, že zboží, které jste objednal mělo být doručené do 2-3 dnů, ale nevíme, kde jste takové informace dostal či našel, ale na našem eshopu je u plavek uvedena dodací lhůta 3 týdny, které zrovna nebyly skladem. Při objednávce jste tedy dal souhlas, že s takovou dodací lhůtou souhlasíte a jste si toho vědom.

Ondřej Imr

• Sortiment

Obchod ještě není u konce, nemohu hodnotit

Nemám bohužel dobré zkśenosti s nakupováním spodního prádla na internetu nemohu doporučit

• Kalhoty vypadají moc hezky, fotky jsou stejné jako skutečnost.
    • Poměrně nepřehledné.
    • Měla jsem pomíchány velikosti u dvou kalhot.
    • Pokud jsem chtěla jinou barvu, tak mi to dalo nabídky, ale v nákupním koši byly stále ty stejné barvy

• Žádné
    • Nabízí zboží, které nemá na skladě.

Tento obchod nemá vhodné vystupování vůči zákazníkovi, e-mailová komunikace byla ze strany prodávajícího arogantní.

Vážená paní Moniko,
    nemám pocit, že bychom byli arogantní, odpověděli jsme Vám ihned po Vaší objednávce. Bohužel systém je hlídán automatem a Vámi objednané povlečení mělo chybu v kódu a proto se zobrazovalo na eshopu. To my neovlivníme. Nabídl jsem Vám ihned podobné varianty. Vaše reakce mě mrzí, ale přesto si toho vážíme. S pozdravem Ondřej Imr

• Doposud jsem zboží neobdržel a ani ze strany obchodu nemám informace, zda ho mám nadále očekávat...

• Velmi špatné(ho) zaměstnance vyřizující objednávky. Chtěl jsem velikost plavek M, značku, kterou mám již odzkoušenou a bylo mi sděleno,že velikost M sice mají,ale nepošlou mi ji,aby mi ušetřili poštovné, protože bych je stejně určitě vracel. Neskutečně arogantní.

Každý ať si udělá obrázek sám, ale nepočítejte s tím, že pokud máte větší požadavky než že párkrát kliknete a máte objednáno,že Vám někdo vyhoví. Nevyhoví. Hrůza.

Vážený pane Havránek,
    objednávky vyřizuji pouze já a nemyslím si, že bych je vyřizoval špatně. Vy jste nám poslal Vaše míry, já Vám poradil velikost, která Vám bude 100% sedět a bylo to díky zkušenostem s našimi zákazníky. Velikosti s nimi konzultuji denodenně. Naše komunikace proběhla zcela v pořádku. Nicméně děkujeme za Váš názor. Ondřej Imr

• Nemají přehled o aktuálním stavu zboží na skladě, ani na prodejně. Nejdříve mi objednávku potvrdili a až několik dnů poté mi poslali zprávu, že zboží je vyprodáno.

Reakce obchodu Prádlo-Amira

naší odpověď na stav skladu můžete vidět v reakci o pár řádku níže. Systém je propojený s našimi dodavateli, pokud oni nabízí vyprodané zboží, tak se objeví i na našich stránkách. Až po objednání zboží u nich, dostaneme zprávu my, kterou následně ihned přeposíláme Vám.

Oděv, který již obchod neprodává nemá být na internetových stránkách, takže častější aktualizace! Nemůžu doporučit, protože objednávka byla stornovaná.

• pěkné a celkem levné zboží
    • čekal jsem dva týdny na zboží které bylo dnes odesláno ale ještě nepřišlo takže uvidíme....email o tom že zboží třeba není na skladě nebo z jakéhokoli duvodu se dodávka zdržela prostě nebyl!!škoda

Vážený pane,

dovolte mi, abych reagoval na Vaše hodnocení. Zakoupil jste plavky, u kterých je napsaná dodací lhůta 20 dní. Proto jste také souhlasil při objednání, že s tímto souhlasíte :) Proto nemohu pochopit Vaší reakci. Dostanete plavky ještě o týden dříve, než je původně očekáváno. Nicméně si této recenze vážíme a do budoucna se budeme snažit, aby naši zákazníci nemuseli čekat.

za tým Amira - Ondřej Imr

• objednání přes internet
    • deklarovaná dodací lhůta není dodržena

z mého pohledu, to budě poslední nákup v tomto obchodě, rozhodně ho nedoporučuji