• Pán neodeslal zásilku. Ani nebyl ochoten situaci nějak řešit .

• Komunikácia na úrovni . Super

spolehlivý obchod, bezproblémové jednání

• objednané zboží dochází v dohodnutém termínu

Dobrá mnoholetá spolupráce s obchodem. Veškeré objednané zboží dorazilo v pořádku.

• široký výběr sortimentu

V obchodě jsem objednával doplňek k podvodnímu fotoaparátu. Objednávku jsem provedl 30. 10. 2019. Dnes je 9. 1. 2020 a zboží nedorazilo. Pokusil jsem se obchod kontaktovat přes email, ale nikdo neodpověděl.

• skvělá spolupráce s obchodem

okamžitá informace v případě,že zboží není skladem - nabídka obdobného zboží ve stejné cenové relaci

• rychlé a precizní vyřízení objednávky

• velký výběr kvalitní potápěčské výstroje,rychlá dodávka zboží

• Odbornost + zkušenosti s výrobkem

Nic

spokojen

• ochota
    • nemá

• nabízí k objednání výrobky, které se objednat nedají, protože už je nemají možnost objednat. v potvrzení objednávky ale výrobek figuruje jako objednaný

byl nám doporučen kvůli konkrétnímu výrobku
    nabízí něco, co se již objednat nedá, ale na stránkách to je uvedeno

Reakce obchodu potapko.cz

No bohužel se stane, za což se omlouváme. Zvláštní je, že recenzi napíše jen nespokojený zákazník, ty stovky spokojených nenapíšou.

• Super ceny, velký výber
    • Nevím

Skvělá komunikace...a velký výběr zboží

Jediná nevýhoda bot, že se vložka při svlékaní stále vyzouvá a velikost zcela nesedí. Jednalo se o velikost 46/47, ale i pro nohu 47 je to velké, což teprve pro někoho s nohou 46? Jinak spokojenost.
    Komunikace s obchodem výborná. Jen přehlednost výběru na webovkách slabá

Reakce obchodu potapko.cz

Jsme především kamenný obchod a u výrobků člěněných na velikosti dáváme přednost vyzkoušení zákazníkem. Proto doporučujeme nás navštívit a vybrat si, vyzkoušet.

• Skvělá komunikace.

Můžu všem jen a jen doporučit!

• Zboží bylo nedobře zabalené - volně v příliš velké krabici. Je spíše štěstí, že se nerozbilo (dopravní společnost krabici samotnou velmi efektně slisovala)

Reakce obchodu potapko.cz

To nás mrzí, naštěstí bylo zboží v pořádku.

• Objednal jsem si redukci na plyn 6/17 nna g1/8 vysokotlak. Nevím jestli je chyba na mé straně nejsem odborník, ale 1/8 závit tam prostě není. Ani to není rekukce. Je to 6/17 na 6/17 s vnitřním zůžením.

• uvedeno, že zboží je skladem

Reakce obchodu potapko.cz

Zákazníkovi jsme ihned volali a omluvili se, že zboží není. Jsme hlavně kamenný obchod a velkoobchod, takže se může stát, že se zboží vyprodá i když ho ještě máme na e-shopu. Za to se zákazníkům omlouváme, ale stane se.