• výběr zboží

spokojenost

Můj prvni kontakt s KB sport je pozitivni. Doporucuji vsem.
    Děkuji Jirka.

• Zboží bylo expedováno velmi rychle.

• Ochotní na dotaz po telefonu, rychlost dodání.

Ochotní i na dotaz po telefonu, rychlost dodání. Zboží na rozdíl od jiného obchodu kde jsem nejdřív zboží objednal (a tam mi ho místo dodání zboží začali nabízet v jiné barvě, přestože uváděli, že ho mají) měli opravdu na skladu.

• osobní přístup a v případě nedostupnosti

Velmi proaktivní přístuo, část objednávka již nebyla dostupná v požadované barvě a dražší adekvátní náhrada byla dodána za cenu původního výrobku.

Plně vyhovující - rychlé, bezproblémové, zboží v pořádku, doporučuji

• vše OK

Doporučuji..

• Rychlá osobní komunikace ohledně informací k objednanému produktu

Bohužel zatím nemám možnost produkt vyzkoušet, takže hodnocení možná později. Prozatím jsem se jen pozastavil nad nedodaným návodem v češtině, ale to obchod velice rychle napravil a malinko mi vadí obtisky na výrobku, které se již teď samy odlepují. Hlavně očekávám jak se harpuna bude chovat v akci.

• Mají zboží, které potřebuji a jsou v dojezdové vzdálenosti. Také mají dobré ceny a velmi ochotné zaměstnance.
    • Výměna zboží v kamenném obchodě, když mám cestu kolem, nemusí mít zboží, které potřebuji. Ale chápu, že obchod není nafukovací, musí se to hlídat, zejména, když člověch chce vodácké vybavení na Vánoce ;)

Chodím do kamenného obchodu, občas zboží objednám předem, nebo se zeptám jestli v obchodě je. Vždy jsem se setkala s ochotou, v případě, že jsem nevěděla, pomohli mi vybrat, takže za mě spokojenost.

• - nakupoval jsem poprvé a nemám tedy další zkušenost. Důvod - nejlepší cenová nabídka

• Z objednavaneho druhu tovaru mali najlepsi vyber

Velký výběr zboží za dobré ceny, dodací lhůty tak, jak píší, info o objednávce na mejl i sms, vše v naprostém pořádku.

• rychlost,
    • vstřícnost

Zboží přišlo další den po objednání. Neoprenové ponožky mi byly malé, nebyl problém je ihned vyměnit aniž bych platila podruhé dopravu. Děkuji, obchod doporučuji.

• nákup z domu
    • nemohu si zboží prohlédnout

dobrý, nakupujte

Absolútne spokojný. Tovar mi bol doručený hneď na druhý deň od objednávky.

• přehledný výběr
    • žádnou slabinu jsem nenašel (a ani nehledal),ani nepředpokládal.

Pohodový nákup

• rychlost,spolehlivost
    • nemohu si zboží konkrétně osahat,ploutve bych uvítala o něco měkčí,ale jinak jsem s nimi vcelku spokojena...

vyhovující

• Vstřícnost, rychlost a možnost vyzvednout zboží na výdejních místech
    • O žádných nevím, byl to první nákup.

• Rychlost, serióznost, široká nabídka zboží.

Velmi dobrý obchod.

• Rychlé dodání, dobrá cena.
    • Nevim.

Pokud by fungovaly všechny obchody takto tak jako zákaznici by jsme mohli být spokojeni.