• ceny
    • poštovné zdarma
    • někdy delší dodání
    • ale o tom informují

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

Lucka B.

• Dobrá komunikace s obchodem.
    • Dost dlouhá dodací doba. Obj. 20.12.2023 došlo 31.1.2024. Ale to už asi do kompetence obchodu nespadá. To je spíš věc pošty.

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Rádi bychom dobu dodání zkrátili, bohužel tím, že jsou zásilky zasílány od prodejců ze zahraničí, nemáme možnost přepravu nijak urychlit. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji, jak je to jen možné.

Lucka B.

• dodací lhůta je dlouhá

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné. Pro více informací o Vaší objednávce Vás prosíme o kontaktování prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách nebo na email [email protected], děkujeme.

• nakupuji dona
    • dlouhé čekací lhůty
    • ocenila bych bližší popis výrobku, někdy nění jasné mnoho údajů

doporučuji nákup

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi bychom dobu dodání zkrátili, bohužel tím, že jsou zásilky zasílány od prodejců ze zahraničí, nemáme možnost přepravu nijak urychlit. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji, jak je to jen možné.

• Velice dlouhé dodací doby

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné. Pokud nechcete na zboží čekat delší dobu, objednávejte si produkty z kategorie "RYCHLÉ DODÁNÍ", kde Vám objednávka dorazí do 2 (na Slovensko do 3) pracovních dnů.

Lucka B.

• občas delší doba dodání

Reakce obchodu PoštovnéZDARMA.cz

pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

• dlouhá doba dodání