velmi korektní jednání,malá výtka-k výrobku není dodán český návod.

• Dobrý výběr matrací
    • Doručení domů
    • Super cena
    • Z obchodu zavolají dopředu, že bude objednávka předána dopravci

Maximální spokojenost s obchodem. Zavolají dopředu, že dávají matraci přepravci, kdy asi tak dorazí. Trvá sice nějakou dobu od objednávky než matraci mají, ale nevadí si počkat. Takže doporučuji.

www.postele-matrace-rosty.cz

• Velký výběr a bezkonkurenční obsluha. Nakupovali jsme opakovaně. Už jsme se ani nezdržovali návštěvou jiných prodejen.

• Rychlost vyřízení

www.postele-matrace-rosty.cz

• Zboží perfektně zabaleno a rychle dodáno.

www.postele-matrace-rosty.cz

• Poprvé v životě se mi stalo, že mi volal majitel firmy kdy zboží dovezou!
    • V pondělí odpoledne objednáno, ve čtvrtek zboží doma.
    • Doprava firmou FOFR rovněž v naprostém pořádku.

Vřele doporučuji
    Spokojenost, rychle dodání, skvělá komunikace

www.postele-matrace-rosty.cz

• Perfektni telefonicke jednani, pan na druhe strane ochotne odpovidal na me otazky a snazil se mi pomoct s konecnym vyberem elektr.rostu pro rodice. Zasilka dorazila do 2 dnu, rosty v poradku, kvalitni, vse funguje, rodice max.spokojeni. Prepravni spolecnost ( Ferda, tusim) rovnez ochotna, ridic otci s baliky pomohl. Celkove super. Dekuji

Musela jsem to zaplatit.. vtip, vse bylo skvele

www.postele-matrace-rosty.cz

Mile mě překvapil. Zboží dorazilo rychle, kvalita zpracování výrobku, vzhled je lepší než na prezentaci obchodu. Celková spokojenost.

www.postele-matrace-rosty.cz

• nízké ceny, rychlost dodání, komunikace

• Vše OK a rychle

• rychlost dodání
    • komunikace obchodu
    • výběr

rychlost dodání, výběr, kvalita, rozumné ceny, komunikace

• rychlost, kvalita

www.postele-matrace-rosty.cz

matrace ještě nemám možná na silvestra budu se těšit

Reakce obchodu Postele-Matrace-Rošty

Dobrý den, pane Remeši, prosím nedělejte si z našeho obchodu výsměch ( .....že možná někdy na silvestra ). Vaše recenze je naprosto NESERIOZNÍ A NEPRAVDIVÁ ! Vaše objednávka byla vytvořena dne 10.11.2021 v 18.54. Objednával jste matracové přistýlky v totálním atypu 80x190cm. Tzn. výroba probíhala na zakázku v zahraničí. Termín byl na objednávce uveden jasně a zřetelně 14 dní. Dále jste měl nejnižší cenu na ČR trhu ( poskytnutá okamžitá sleva ) + Dopravné a dobírečné zdarma v hodnotě dalších 300,-. Toppery nám byly dnes, které se zakázkově vyráběly výrobcem Materasso doručeny. Tzn. byly by doručeny na vaši adresu ve středu 20.10.2021. VY MÁTE TUDRZOST NÁM UDĚLIT NEGATIVNÍ RECENZI ZA TĚCHTO NAPROSTO VÝHODNÝCH PODMÍNEK, KTERÉ JMSE VÁM POSKYTLY ?! Podotýkám Vámi vytvořená objednávka byla s termínem dodání do 14 dní tzn. do 24.10.2021 ! Je neuvěřitelné co si dnes zákazník může k malé České rodinné firmě dovolit ! Kdybych měl možnost se s Vámi soudit za NEPRAVDIVÉ VYJÁDŘENÍ, investoval bych na tento soud veškeré úsilí ! Urážíte mé 15 leté působení v tomto oboru na ČR trhu. Vyjádření jednatele a majitele obchodu - Tomáš Labuda dne 18.10.2021 18:20

Vše v pořádku, ochod komunikuje i telefonicky, zboží dorazilo velmi rychle a bylo důkladně zabalené.

www.postele-matrace-rosty.cz

• Píšu síce garancia najnižšej ceny, no ak človek aj pošle lepší nabidku, nie sú schopní cenu stlačiť. Ja to akceptujem, aj tak som objednala a som spokojná, ale možno by som tu garanciu ceny zmazala zo stránky

• Starají se o zákazníka, zatelefonuje, zjistí zda to co objednal doopravdy potřebuje nebo nabídnou lepší řešení

• komunikace

• Žádná komunikace

Zboží, které jsem zakoupil fungovalo chvilka, ale není to čínsky aušus, ale slovenský

Reakce obchodu Postele-Matrace-Rošty

Dobrý den, pane Plavče, ano obdržel jsme od Vás email v Pondělí 2.8.2021 v 8:44 a 11:24 na tyto emaily Vám nebylo v danou chvíli
    ihned odpovězeno. Důvodem byl Váš telefonát, který proběhl v Pondělí 2.08.2021 v 11:30 ( ihned po vámi odeslání emailu ), který trval 2min 11s. V tomto hovoru jste byl ujištěn, že Vaší situaci budeme řešit ve formě reklamace s čímž jste souhlasil !!! Po té jste opět volal ve Středu 4.08.2021 v 11:30, kde jsem Vám oznámil jako majitel firmy, že reklamaci zadáme výrobci Materasso. Přičemž jsem Vám podal informaci, že dle platných zákonů je na vyřízení 30 dní. Dále jste se ptal na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní, kde jsem Vám osobně jako majitel obchodu odpověděl kladně a to, že při překročení daných 14 dní Vám i přesto umožníme odstoupit od kupní smlouvy. ZA TÍMTO VYJÁDŘENÍM SI JAKO MAJITEL FIRMY STOJÍM !!! Veškeré hovory jste vedl se mnou osobně. Tudíž NESOUHLASÍM s Vaší recenzí, kde píšete, že náš obchod s Vámi nekomunikuje. Jen nedošlo k rychlé odpovědi do 24 hodin to je jediné za co nese náš obchod zodpovědnost. Za pomalejší jednání se Vám tudíž omlouváme. Protože jste učinil nákup na dálku přes e-shop není možné z Jablonce nad Nisou k Vám ihned zajet do Brna a situaci obratem vyřídit. Proto jestli máte vyšší nároky doporučil bych si vybrat místní kamenný obchod, který může zjistit skutečnou závadu ihned ve vašem místě bydliště. Dále není potřeba urážet Slovenské výrobky, který produkuje šmejdy !!!
    Opět podotýkám, že jako náš zákazník jste naším obchodem v žádném případě nebyl odmítnut !!! Po vašem hodnocení jsem v posledním telefonickém rozhovoru reagoval NEGATIVNĚ. Bohužel při nákupu na dálku není v naších silách po 5 dnech, kdy jste rošt obdržel a nebyl vám ihned Váš problém vyřešen zajistit okamžitou opravu.
    Toto je vyjádření majitele obchodu Tomáše Labudy ze dne 05.08.2021 12:08 - podotýkáme reklamace zákazníka a obvinění z nekomunikace byla uplatněna 02.08.2021 tzn. před 3 dny !!!! S čímž samozřejmě náš obchod nesouhlasí !!!!
    Tomáš Labuda jednatel a majitel obchodu.
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Po osobní návštěvě u zákazníka byla reklamace 100% ZAMÍTNUTA. Důvodem je vaše 50 let stará dřevěná postel bez možnosti uložení roštu do rámu postele. Tzn. váš rošt leží již několik měsíců POUZE na kovových táhlech. Rošt má vždy ležet minimálně na 3 bodech resp. 6 bodech bočnice dle přiloženého návodu. Tzn. 100% vám nebude uznána jakákoliv budoucí reklamace. V neposlední řadě vaše reklamace je naprosto NEOPRÁVNĚNÁ !!! Tomáš Labuda jednatel a majitel obchodu.

• Naprostá spokojenost Doporučuji Všem