• zadne
    • neschopnost informovat o stavu objednavky vcas, sliby a vysledek zadny

bezte lide nakoupit jinde, klidne za vyssi cenu, tady to nema smysl

Reakce obchodu postele-eshop.cz

u vámi objednaného zboží je doba dodání 14 dní. Doba dodání je tedy v pořádku.

O stavu objednávky jsme Vás informovali e-mailem. Pokud chcete být informován o stavu objednávky telefonicky, připište to prosím do poznámky k objednávce.

S pozdravem,
    Team postele-eshop.cz

• cenu
    • komunikace

uváděné dodací lhůty neodpovídají realitě, ostatní nemůžu posoudit, protože zboží nemám

• Dobrá komunikace, velký výběr zboží, rychlá expedice objednávky.
    • Žádné jsem nenašla

E-shop bych doporučila, výrobky, které jsem si odtud objednala, byly kvalitní, dobře se mi jednalo s provozovateli e-shopu, na zboží jsem nemusela dlouho čekat.

• rychlá dodací lhůta, dobré ceny, velký výběr zboží
    • nemám žádné špatné zkušenosti, ráda v něm nakoupím znovu

Tento obchod doporučuji ostatním, neboť nabízí kvalitní zboží s dobrými službami za nízké ceny.

• Na dotaz ohledně zboží přišla rychlá odpověď.

• sortiment!
    • Špatne balení zboží. Bylo zabaleno jenom v tenkem kartonu i kdyz se jednalo o krehke zbozi. Kdyby byl tovar zabalen i bublinkove folii resp polystyrenu, nemuselo k poskozeni dojit a predeslo by se zbytecnym tahanicim , kdo je odpovedy za poskozeni, jestli dopravce nebo odesilatel atd.Cena příliš vysoká, neodpovída kvalite, ve spojích je videt pretekajici lepidlo, ukonceni nozicek je nedostatecne namoreno a podob.

Sluzby tohoto e-shopu uz nikdy nevyuziju a ani bych ho v zadnem pripade nikomu nedoporucil, nulová komunikace, problem se dovolat, v pripade reklamace se nedodrzujou podminky, na moji reklamaci nikdo neragoval do 5 prac dni, az na moji 2. urgenci jsem dostal nejasnou odpoved s neurcitym resenim a s prislibem ze budu informovan nasledujici den coz sa nebyl.
    Je mi to lito ale tento shop povazuji za maximálně neduveryhodný i kdyz na zacatku se jevil jako solidní prodejce.

Reakce obchodu postele-eshop.cz

děkujeme za reakci. Nicméně Váš názor moc neodpovídá realitě a rád bych doplnil několik detailů.

Zboží bylo ze strany zákazníka od přepravce přebráno v bezvadném stavu a neporušeném obalu. Zde připomínám, že zákazník je povinen si zboží při převzetí překontrolovat a pokud zjistí jakoukoliv vadu, tím spíš mechanické poškození, nemá zboží převzít, ale vrátit přepravci.

Zákazník nás po rozbalení zboží doma kontaktoval, že jeden noční stolek má mírně naražený zadní roh, což doložil i fotografií.

Z naší strany jsme zákazníkovi i přes zásadní chybu při převzetí a překontrolování zboží nabídli odvoz nočního stolku na naše náklady s tím, že vadu zřejmě způsobenou zákazníkem bezplatně opravíme a stolek na naše náklady zašleme zpět na zákazníkovu adresu.

S tímto zákazník bez výhrady souhlasil.

Rovněž nesouhlasím s tvrzením, že jsme nereagovali na Vaši reklamaci.

Na prodejně jsme k zastižení každý pracovní den od 9:00 do 17:00. Mimo tuto dobu se nám dovolat skutečně nelze. Oznámení o reklamaci zákazník podal 16.11.2011 Telefonicky jsme pak zákazíka kontaktovali 23.11.2011, tedy 4. pracovní den (17.11.2011 byl státní svátek).

Není mi tedy jasné, proč jste nás označil za nedůveryhodný a nekomunikující e-shop.

S pozdravem,
    Team postele-eshop.cz

• výborná komunikace.
    • dobře informovaný web

Výborná komunikace jak e-mailem, tak telefonicky, vše bylo tak jak jsme se domluvili.
    Všechny potřebné informace, které jsem potřeboval k rozhodnutí koupě postele jsem našel na stránkách, nebo mi byly dotazy ochotně zodpovězeny mailem.
    Určitě bych doporučil

• Široká nabídka postelí včetně příslušenství.
    • nevím o žádných

Rychlé a seriózní jednání. Zatím jsem spokojen.

• nízké ceny, dobrá komunikace s obchodem
    • žádné mě nenapadají

S obchodem i nákupem jsem spokojený.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nízké ceny, doprava zdarma

Trochu mi vadila delší dodací doba u postele, ale jinak jsem spokojený. Komunikace s obchodem vynikající.

• Jsem spokojená,
    • mohu doporučit
    • dobrá cena
    • rychlé vyřízení
    • zboží v pořádku

rychlost,
    doprava zdarma

• Přehledná nabýdka. Vstřícné jednání.

nízká cena

• nejnižší cenu
    • nevím

Přesvědčila mě nejnižší cena. S nákupem jsem spokojený, Vše proběhlo, jak mělo.

• Pěkné webové stránky, odborná poradna na mailu, rychlá komunikace a bezproblemové dodaní a za výhodnou cenu. Mohu doporučit.

Nižší ceny než v kamenném obchodě a pohodlné dodání až do domu.

• nízká cena a široký sortiment

Dobrý obchod. S nákupem jsem spokojený.

• Dobrá komunikace s obchodem a dobré ceny.

Příjemně mě překvapila dobrá komunikace s obchodem. Na moje dotazy reagovali téměř okamžitě. Taky nabídly dobrou cenu. Jsem spokojená.

• dobrá cena, široký výběr
    • o žádných nevím

Zaujala mě cena a široký výběr. Celková spokojenost.