Zboží přišlo za 58dní ,bunda malá a ještě jsem musel platit 280,00kč CLO.Myslím si ,že by Pošta zdarma měla o CLU informovat.

velice nás mrzí způsobené komplikace.

Nevyhovující zboží mohou zákazníci samozřejmě vrátit . Kontaktujte nás prosím na našem emailu [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.
    Vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí. Jakmile přijmeme zboží, je zpracováno a peníze se vracejí zpět na bankovní účet.

Dále se Vám velice omlouváme za komplikace spojené s celním řízením. Jedná se o poplatek za zastupování Českou poštou v celním řízení, který je platný od 1. 7. 2021. Bohužel jsme vznik tohoto poplatku nemohli nijak ovlivnit. Pokud nám pošlete kopii dokladu o zaplacení tohoto celního poplatku a číslo bankovního účtu, peníze za tento poplatek Vám budou vráceny.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Koupila jsem zimní parku 5 XL...velikost neodpovídá tabulkám...na foto vypadá skvěle...v reálu hadr, materiál se snad ani nedá komentovat...vrchní část slabá podšívkovina, uvnitř vytahaný, tenký fleece...jením slovem " HNUS "...

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Zboží jsem si objednala ve velikosti XL a přišlo zboží ve velikosti,která odpovídala XXS.
    Už zde nikdy neobjednám.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Přišlo jiné zboží horší kvality za tolik peněz bych ten hadr nikdy nekoupila!!!!!!!!!!!!!!!!

Již nikdy se na tyto stránky nebudu dívat, bylo to poprvé a naposled!

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Označení velikosti neodpovídá skutečnosti !Objednáno XXL ,malé,vráceno,objednáno 4XL přišlo správně označené,ale stejně velké ! Opakovaně !O vrácení peněz jsem se musel upomínat !

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

mrzí nás, že nejste spokojena.

Pokud máte jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím Facebooku nebo nám můžete napsat e-mail na [email protected]. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

Přejeme Vám hezký den.

• Dodnes jsem neobdržela zaplacené šaty. Objednání a zaplaceno bylo v srpnu 21

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• platby předem a prodlužování dodací lhůty

nekupovat

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

zboží je objednáváno ze zahraničí od dodavatele, a proto je doba doručení takto delší. Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• zboží bylo malé velikost nebyla v té velikosti

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Dlhé predlhe čakanie za balikmy

• Kvalita i střih, hrůza

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Spatna voľba veľkosť nezodpovedá,materiál umelina,myslela som že je to bavlna,nuž moja chýba,a ešte dlhá dodacia doba.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Dva mesiace čakám na tovar nič mi nedošlo keď im píšem ešte si pani Eliška robí srandu katastrofa môžu sa hanbiť táto spoločnosť je výsmechom internetového obchodu Čiech aj Slovenska
    • Všetko zlé

Mali by ich zavrieť okrádajú zákazníkov

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

velice se Vám omlouváme za komplikace.
    V našem systému jste si v pořádku vyplnil vrácení peněz za nedoručené zboží.
    Tato žádost Vám byla schválena a peníze budou v pořádku vráceny na Váš bankovní účet.
    Ještě jednou se Vám velice omlouváme za nedoručené zboží.

Nekvalitní zbozi

• Uz to nieje posta zdarma lebo na poste mam zaplatit 2 eura

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Jedná se o poplatek za zastupování Českou poštou v celním řízení, který je platný od 1. 7. 2021. Bohužel jsme vznik tohoto poplatku nemohli nijak ovlivnit. Pokud nám pošlete kopii dokladu o zaplacení tohoto celního poplatku a číslo bankovního účtu, peníze za tento poplatek Vám budou vráceny.

Děkujeme za pochopení.

V reklamě se měla více otáčet - otáčí se minimálně, celý dřez neoplachnu.
    Dále tam mělo být přepínání na silný a slabí proud a není to tam.
    Kdyz chci proud abych dostala sušené mléko které se usadilo na dně, tak musím pustit vodu - jak se říká na plný plyn, a to jsem zase pocákaná
    A já debil se na to řešila, předchozí gumovou trubičku vyhodila....

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

nevyhovující zboží mohou zákazníci samozřejmě vrátit . Kontaktujte nás prosím na našem emailu [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Zbozí bylo zaplacené předem, po vyzvednutí na poště jsem zaplatila navíc celní poplatek ve stejné výši jako zboží. Potvrzení o zaplacení jsem si nevzala, takže mi nebylo dodavatelem vráceno.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

kontaktujte nás prosím na našem e-mailu: [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný zbytek dne.

• Dlho sa čaká, nekvalitný tovar...!

• Balíček přišel pozdě.
    • Musela jsem si vyzvednout na poště a zaplatit poštovné (jinak by mi ho nedali), což je divné u pošty zdarma.

Přeprodej z Číny. Nedoporučuji.

Děkujeme za pochopení.

• Platba "dodání s daní" při dodání přestože byla dopředu zásilka zaplacena.

Děkujeme za pochopení.

• Úplně jiné ve skutečnosti než má fotce