• Dlouhé čekání na zboží - nemám zboží a ani peníze zpět o ,které jsem žádala.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

pro naše zákazníky děláme maximum a snažíme se zajistit co nejrychlejší expedici ze zahraničních skladů. Samotnou dobu dodání od data odeslání, ale nijak ovlivnit nemůžeme. Zásilky k Vám putují přes půl světa a není v našich silách tuto cestu nijak zkrátit, ani urychlit.

Pro více informací o Vaší objednávce nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu [email protected]. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

Hezký den přeje,
    Lucka B.

• Pěkné věci, dobrá cena, bezproblémová reklamace
    • dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

zboží je objednávané ze zahraničního skladu, a proto je doba doručení takto delší.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• platby předem a prodlužování dodací lhůty

nekupovat

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

zboží je objednáváno ze zahraničí od dodavatele, a proto je doba doručení takto delší. Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

• Rádoby dobré ceny
    • Zajímavé zboží
    • Už vás neupozorní, že cena není konečná, takže i když zaplatíte dopředu, doplácíte další částku při doručení. Podle mě by bylo fér, kdyby v objednávce bylo uvedeno, že Vám bude připočítáno clo či co a plus mínus v jaké bude výši.
    • Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

omlouváme se Vám za vzniklé komplikace. Jedná se o poplatek za zastupování Českou poštou v celním řízení, který je platný od 1. 7. 2021. Bohužel jsme vznik tohoto poplatku nemohli nijak ovlivnit. Pokud nám pošlete kopii dokladu o zaplacení tohoto celního poplatku a číslo bankovního účtu, peníze za tento poplatek Vám budou vráceny.

Děkujeme za pochopení.

• Velmi dlouhá doba dodání a příšerná kvalita výrobku!

velice nás mrzí způsobené komplikace.

Nevyhovující zboží mohou zákazníci samozřejmě vrátit . Kontaktujte nás prosím na našem emailu [email protected] a my s Vámi vše dořešíme.
    Vrácení zboží je možné do 14 dnů od převzetí. Jakmile přijmeme zboží, je zpracováno a peníze se vracejí zpět na bankovní účet.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Dlouhá čekací doba, od 4.7.2021, kdy bylo zboží objednáno a zaplaceno, zatím nedorazilo.

• Moc dlouhá dodací lhůta - 2 měsíce

A když zboží konečně dorazí, tak je to zmetek - chybí poutko na řemínku u hodinek, takže jsou k ničemu......jedině si koupit nový řemínek?!?

velice nás mrzí způsobené komplikace.
    Kontaktujte nás prosím na našem e-mailu [email protected] a samozřejmě s Vámi vše vyřešíme.

• Cena,velikosti sedí
    • Delší doba dodání

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

velice Vám děkujeme za Vaši kladnou recenzi.

Přejeme Vám hezký den.

• Bohužel doba dodání delší než uvádí, a část objednávky stále nemám...

velice nás mrzí způsobené komplikace.
    Doba dodání je 20-40dnů (maximálně 60 od zaplacení)