Platí se velké clo.
    Koupě za 288 Kč a 201 Kč clo.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

Vaše zkušenost nás velmi mrzí. Pokud po Vás požadovala pošta poplatek za celní služby, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu [email protected] a situaci rádi vyřídíme. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

Lucka B.

• Cena objednaného zboží, které dorazilo po dlouhé době z Číny, byla ve skutečnosti cca o polovinu vyšší, díky dodatečnému proclení, na což eshop nikde neupozorňuje, kdybych toto věděla nebudu objednávat touto cestou, ale objednám si sama z Číny. Tento eshop nedoporučuji.

Nedoporučuji

• Dobrá přeprava dobrá komunikace

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen jak s nákupem, tak i se zákaznickým servisem.

Lucka B.

Zboží podřadné a když dorazí není to žádná hitparáda a nebo nedorazí vůbec.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

dobu dodání bohužel více urychlit nemůžeme. Zásilky k zákazníkům putují přes půl světa. Našim zákazníkům se ale snažíme maximálně vyjít vstříc a proto se snažíme, aby expedice zboží proběhla nejrychleji jak je to jen možné.

Pro více informací o Vaší objednávce nás prosím kontaktujte prostřednictvím emailu [email protected]. Kontaktovat nás můžete i na Facebooku, děkujeme.

Lucka B.

Na ukulele se nedá hrát! A ještě navíc jsem musela doplácet clo ve výši 200 Kč, které tím pádem zvýšilo cenu toho dreku, co mi přišel. Už nikdy více!
    Wolfová

velice nás mrzí způsobené komplikace.

Nevyhovující zboží mohou zákazníci samozřejmě vrátit. Kontaktujte nás prosím na našem emailu [email protected] a my s Vámi vše dořešíme. Zboží je možné vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Po přijetí zboží a jeho následném zpracováním, Vám bude platba v pořádku refundována.

Dále bychom se chtěli omluvit za způsobené komplikace ohledně doplácení celního poplatku. Jedná se o celní poplatek, jenž si účtuje Česká pošta v rámci zastupování při celním řízení. Platbu Vám samozřejmě proplatíme. Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

Spokojná

Přejeme Vám hezký den.

• Pěkné věci, dobrá cena, bezproblémová reklamace
    • dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

zboží je objednávané ze zahraničního skladu, a proto je doba doručení takto delší.

Dlouha dodaci lhuta.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• Všetko vyplatene a tovar nedoruceny a ani odpoveď na info neprišla

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

děkujeme za Vaši recenzi.

Kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected]. Zřejmě se nejedná o zboží z našeho e-shopu, neboť objednávku, kterou jste uvedla, pochází z 26.09.2021, o jejímž stavu jsme Vás informovali na Vaši žádost dne 03.12.2021.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Nakoupili jsme v průběhu let několikrát .Spokojeni,nákupy bez problémů-

20.10. zaplacena obj. 1210166154 Kč 139 - plastový zámek
    21.10. " 1210166383 Kč 149,- terč opice
    DOSUD ZBOŽÍ BOHUŽEL NEDORAZILO !!!! Takže nespokojenost.

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

kontaktujte nás prosím na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

• 2 měsíce čekám na balíček. Objednala jsem si u Vás zboží už v říjnu. A počítala jsem s tím, že balíček dojde k Vánocům. Prosím o kladné vyřízení.

Zaplaceno a nedorazilo.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Na zboží které jsem zaplatila předem čekám už asi 3 měsíce, pochybuji že ještě dojde.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Zakoupila jsem plavky, které vypadají na obrázku velmi pěkně, avšak ve skutečnosti je to výrobek typu dodělej si sám. Ani rozměry neodpovídají. NEDOPORUČUJI!

velice nás mrzí způsobené komplikace.

Vrátit zboží je možné do 14 dnů od jeho převzetí. Po přijetí zboží a jeho následném zpracováním Vám bude platba v pořádku refundována.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

Doba doručení trochu delší... šaty neodpovídaly fotkám - žádná kolová sukně, materiál nic moc včetně ušití. Celní úřad na mě chtěl proclení - měl by to řešit prodávající (ale došlo přímo z Číny), ne zákazník. Už se asi k nákupu zlákat nenechám.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám příjemný den.

uvidím čo nato dieťa povie a koľko jej to bude isť lebo už jeden mala a po 2 mesiacoch to nefungovalo

Reakce obchodu Pošta ZDARMA

v případě, že by se zbožím nastal jakýkoli problém, nás prosím kontaktujte na našem emailu: [email protected] a vše s Vámi dořešíme.

• Nepřišlo zboží

• Spokojna

• Žádná
    • Doba doručení

Nespokojenost, dlouhá doba čekání, zásilku jsem zaplatila ihned. Objednávala jsem s předstihem a stále čekám. Špatná komunikace. Už nikdy více.