Paní z obchodu mě urgovala na telefonu sms i voláním, abych si vyzvedla balík. Také mi hned vyhrožovala co se stane pokud si ho nevyzvednu. Bohužel si neuvědomila, že moje práce mi neumožnuje v pracovní době používat telefon. To jaké jsou sankce za nevyzvednutí balíku mají v obchodních podmínkách, proto nechápu to obtěžování z její strany. Zvlášť v dnešní době, kdy se nedoporučuje volat na cizí čísla nebo odpovídat na sms. Vyloženě mě vytočilo jednání, které paní zvolila. Určitě již nebudu nakupovat.

Reakce obchodu POPLETA HH

Paní uvádí zkreslené informace. Na dobírku zasílám Českou poštou Balík do ruky. Paní požádala o zaslání na dobírku Balík na poštu, čemuž jsem vyhověla. Obchod je o komunikaci a odesláním objednávky zákazník potvrzuje Souhlas s obchodními podmínkami. První sms byla zaslaná 23.8.2017 v 15.33 s dotazem, zda byl balíček zaslán na správnou poštu. Druhá sms 24.8.2017 v 7.57. Stačilo krátce odpověďet, což se nestalo. Mám vždy snahu zjistit, zda nenastal nějaký problém. Po této zkušenosti budu na dobírku zasílat pouze kurýrem nebo ČP Balík do ruky,