• Týden pryč a pouze automaticky generovaná odpověď na objednávku

Není co hodnotit, nic se po objednávce nestalo.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

Celý tento týden (17. až 25. srpna 2024) je naše prodejna a expediční sklad z důvodu dovolené uzavřena. Veškeré přijaté objednávky v tomto období budou vyřizovány od pondělí 25/5/2024. Tato informace je výrazně uvedena na všech stránkách v e-shopu, v košíku před potvrzením objednávky a v kontaktech na webu.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Michal Koláček

Popkornovač.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• bohuzel z popcornovace vyskakuji seminka i popcorn. vetsina vyskace nez se stihne udelat. :(

Bohuzel mi prisli jine sladke prichute nez jsem si vybral a nebylo mi nijak oznameno, ze se to zmeni.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně nákupu a mrzí nás, že jste nebyl zcela spokojen. Nicméně ve Vaší objednávce jste nikde neuvedl, jaké příchutě si přejete do balíčku dát, proto jsme Vám je vybrali my. Přímo u produktu je v e-shopu políčko, do kterého je potřeba požadované příchutě napsat.

Michal Koláček - popkornovač.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Přístroj špatně funguje

Dodávka probehla v poradku. Ale nikdo se v dotazníku neptá na zboží. Bohužel vyrobnik cukrové vazy nefunguje, návod žádný, tak zkoumáte na YouTube jak na to… ale bohužel se nám to nepovedlo. Opravdu mi vadí když nebi návod na použití s nějakými doporučeními.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, týkajícího se nákupu v našem obchodě. Ale bylo by od Vás férové, kdybyste toto hodnocení udělil obchodu, kde jste výrobník cukrové vaty zakoupil. U nás jste si objednal pouze cukry a špejle na výrobu cukrové vaty. Máte-li problém s přístrojem, musíte se obrátit na toho, kdo Vám jej prodal. S přáním pěkného dne Michal Koláček - Popkornovač.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

u zboží dlouhodobou trvanlivostí bylo zasláno zboží, kterému zbýval do konce trvanlivosti pouhý měsíc (u 2 položek ze 3). Pokud bych byla informována, že kupuji zboží "k okamžité spotřebě", rozhodně bych si ho neobjednala. Jednalo se o poměrně drahé zboží (Callebaut). Reakce obchodu... "prý dodávají koncovým zákazníkům a ti ho prý ihned spotřebují"???A když se mi to nelíbí, mám ho prý zaslat zpět....

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za zpětnou vazbu týkající se Vašeho nákupu. Dovolím si však uvést věci na pravou míru: objednala jste si 3 různé položky, které měly expirace 24/9/2021 (tedy skoro měsíc a půl), 3/10/2021 a 04/2022. Vše jsme Vám písemně vysvětlili a v rámci prozákaznického servisu jsme Vám nabídli, že zboží můžete vrátit a že Vám uhradíme i náklady na zaslání zboží. Na tuto nabídku jste však nereagovala.

• Rychle vyrizeni a jednani
    • Vse doruceno v poradku
    • Kvalita vyrobku-curky obsahuji mnoho chemickych barviv nevhodnych pro deti

• objednaná věc bohužel není dosud u mne to považuju za nevýhodu

objednaná věc bohužel není dosud u mne to považuju za nevýhodu
    dlouhá dodací doba

Reakce obchodu Popkornovač.cz

U Vaší objednávky jste si zvolila platbu bankovním převodem – automaticky po odeslání objednávky Vám byly e-mailem zaslány podklady pro platbu bankovním převodem.

Vzhledem k tomu, že jsme od Vás v následujících dnech neobdrželi platbu na účet, byla Vám dne 15.7.2020 zaslána e-mailem urgence o provedení platby.

Na tuto výzvu jste nereagovala a platba nebyla stále provedena. Proto došlo po 7 dnech od odeslání urgence platby k automatickému stornování Vaší objednávky.

Michal Koláček - Popkornovač.cz

Poměr cena/ výkon je docela slabá, už zde nenakoupím

Zakoupil jsem si u vás výrobník na cukrovou vatu a bylo mi k němu dodáno několik různých příchutí cukru.Po vyzkoušení vše fungovalo dle popisu a byl jsem nadmíru spokojen.Po objednání druhé várky různých příchutí cukru už to tak skvěle nefungovalo..Cukr se lepil,nešel pořádně namotat a když už se mi to nějakým zázrakem povedlo tak ta vata nebyla ani z poloviny tak nadýchaná-velká jak při první várce.Nedoporučuji

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu ohledně nákupu. Co se týče cukrů na popcorn a cukrovou vatu, tak již 3 roky máme v nabídce stejné cukry, od stejného dodavatele se stejným složením a sami je používáme a doposud jsme žádný problém nezaregistrovali.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě cukrové vaty doporučujeme pravidelné a důkladné čištění "vatovače", zejména pak extrakční hlavy.

• Nekvalitni zbozi

Objednan vyrobnik cukrove vaty, umotany presne dve cukrove vaty, pote prestal pristroj fungovat

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu týkající se nákupu v našem internetovém obchodě.

Konkrétně tohoto modelu výrobníku cukrové vaty jsme již prodali poměrně velké množství a počet reklamací je pod 1%, což je u spotřební elektroniky velmi málo a dovolím si tvrdit, že se jedná o velmi kvalitní zboží.

Bohužel, do dnešního dne od Vás nemáme (vyjma tohoto feedbacku) žádnou informaci ohledně problému se zakoupeným zbožím, abychom Vám pomohli daný problém co nejrychleji vyřešit.

Nemyslím si však, že výše uvedený problém, který bohužel nejsme schopni nijak ovlivnit, by měl mít za následek Vaši celkovou nespokojenost s naším obchodem či službami.

Veškeré potřebné informace pro rychlé vyřízení (uplatnění) reklamace naleznete na níže uvedeném odkazu v e-shopu:

Přeji pěkný den

Michal Koláček - Popkornovač.cz

• Puzivaji na doručení firmu dpd která nedorucuje ani na 3x se jim to nepodařilo prý jsme nebyly doma kamera na domne ovšem auto firmy dpd ani žádné jiné nezachytila takže lež!!!!!

Pokud nekoupíte budete čekat na firmu dpd jestli se uvoli vám dodávku dovést a nebo budou lhát jako u nas.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu týkajícího se nákupu. Dovolím si zde však zmínit, že Vaše objednávka byla řádně a včas vyřízena a předána přepravci dle Vašeho výběru k doručení. Objednávka, resp. zásilka byla nakonec v pořádku předána.

V prosinci bývá největší nápor na přepravní společnosti, které se mimo jiné potýkají s nedostatkem pracovníků, což může mít za následek v ojedinělých případech, to že zásilky nejsou doručovány tak jak by měly být.

Plně chápu Vaší nespokojenost spojenou s doručením zásilky, nicméně se domnívám, že není zcela korektní kvůli tomuto nedoporučit e-shop jako takový. Pro další nákup Vám doporučuji použít doručení přes Českou poštu či výdejní místa Zásilkovny.

Michal Koláček - Popkornovač.cz

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Tento obchod neumožňuje zaplatit v Zásilkovně kartou, přitom pobočka Zásilkovny s tím problém nemá. Takže si musíte jít nejdříve vybrat do bankomatu a pak jít platit. To je jak v minulém století.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkujeme za zpětnou vazbu, ohledně nákupu v našem internetovém obchodě.

Platbu kartou na výdejních místech Zásilkovny nikde nenabízíme, proto moc nerozumím Vaší nespokojenosti. Pokud dáváte přednost bezhotovostnímu platebnímu styku, mohl jste objednávku uhradit běžným bankovním převodem nebo online platební kartou přímo v e-shopu.

Platba kartou na výdejních místech je pro obchodníky (prodejce) zpoplatněna a v celkovém součtu se jedná o značně velké náklady, které bychom museli promítnout do koncové ceny zboží či dopravy, což rozhodně nechceme. Z tohoto důvodu neumožňujeme platby kartou na výdejních místech. Pro zákazníky, kteří preferují bezhotovostní platby máme dvě výše uvedené možnosti (bankovní převod, online platba platební kartou).

Michal Koláček

Obchod je sice v pořádku, ale takový popkornovac bych uz nikdy nekoupil. Vytýkám obchodu že mě neupozornil na neuvěřitelnou hlučnost tohoto zařízení. Použil jsem 2x a už na mě byli sousedi.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

prodali jsme již několik set popkornovačů tohoto typu a doposud jsme nezaregistrovali žádný problém, který by souvisel se zvýšenou hlučností. Není proto žádný důvod upozorňovat na tuto nepodloženou skutečnost. Nehledě na to, že pokud bychom takovýto problém evidovali ve větší míře, tak prodej takovéhoto produktu ihned ukončíme.

Přeji pěkný den

Michal Koláček - Popkornovač.cz

Kdyz jsem rozbalil zasilku, tak slo videt, ze zbozi bylo jiz rozbaleno. Viko od krabice natrzeno, rozlomeny polystiren a jeste k tomu u zbozi byla ulomena jedna nozicka. Zbozi se tedy nebylo nove ale jiz rozbalene o cem se na webovych strankach nepsalo.

Reakce obchodu Popkornovač.cz

děkuji za Vaši reakci k objednávce.

Nicméně, dle skladových pohybů tohoto artiklu je zcela vyloučené, aby se k Vám dostalo zboží, které by bylo rozbaleno či nebylo nové.

Vzhledem k tomu, že jste nás do dnešního dne nekontaktoval, že byl s doručeným zbožím nějaký problém, těžko můžete vzniklou situaci řešit.