Měla jsem objednané 3barvy ponožek. Přišly všechny stejné tmavě šedé. Takže úplně na hovno.

Vážená zákaznice,
    objednala jste si jednu položku a to tři balení ponožek po třech párech všechny v barvě tmavě šedá.
    Potvrzení objednávky, které Vám přišlo do e-mailu, viz níže:

Zdravotní diabetické ponožky Boma Diarten i nadměrné velikosti - balení 3 páry - Barva : Tmavě šedá, Velikost : 31-32 (46-48) množství 3 balení.

Toto jste si objednala a toto bylo dodáno. Chyba tedy není na naší straně.
    Takže příště doporučujeme zkontrolovat si nákupní košík před dokončením objednávky a nebo si zkontrolovat potvrzení objednávky.
    Ale i v tomto případě se dají ponožky vyměnit za jinou barvu nebo velikost. Stačilo nás kontaktovat.

nebyly dodány

Vážený zákazníku,
    děkujeme za hodnocení. Objednávku jste vytvořil ve čtvrtek. V pondělí jsme zásilku předali dopravci České poště, kterého jste si vybral při zadávaní objednávky. Bohužel u tohoto dopravce se zásilka občas opozdí. Dle systému sledovaní zásilek od České pošty je zásilka na cestě k Vám.

Ačkoli moje banka posílá platby okamžitě, potvrzení o zaplacení přišlo až po pěti dnech.

Vážená zákaznice,
    neznamená, že když Vaše banka posílá platby okamžitě , že se platba okamžitě připíše na posílaný účet. Obzvlášť to neplatí o víkendech. Prosíme informujte se u své banky. Vaše platba se náš bankovní účet připsala 11.1.2021. Jelikož jsme v tomto týdnu měli obchod uzavřen z důvodů inventur. Některá potvrzení odešla později, než v normální pracovní dny.

U ponožek je neodborně ušitá špička. Není vytvarovaná na tvar nohy, takže po oblečení je to nehezké. Jsem zklamaná, protože už dříve jsem si jedny zn. Boma koupila a ty jsou perfektní.

Vážená zákaznice,
    je nám líto, že jste nespokojená, ale ještě více nás mrzí, že jste nám o tomto problému nedala vůbec vědět. Ponožky ze špatně sešitou špičkou by jsme Vám okamžitě rádi vyměnili, ale museli bychom o tom problému vědět.