• počáteční ochota a komunikace eshopu
    • řešení vzniklých problémů
    • eshop přestal komunikovat, dluží přeplatek

Z tohoto e-shopu jsem si objednat elektronickou licenci MS-office 2019 a zaplatil on-line kartou. U produktu byl bohužel uvedený popis a požadavky na systém pro MS-office 2016, čehož jsem si nevšiml...a problém vyvstal až při nekompatibilitě s mými windows 8 zjištěných během spuštění instalace...Kontaktoval jsem tedy e-shop, kde se mi omluvili za svou chybu a vyměnili za MS-office 2016 s tím, že přeplatek mi vrátí. To bylo 1.10.2019...Od té doby jsem je 2x kontaktoval emailem pro zaurgování a firma asi hraje mrtvého brouka...nikdo mi nedokáže alespoň odepsat do kdy bude přeplatek vrácen..

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

přeplatek Vám již byl vrácen.

• Bohužel i já musím konstatovat, že obchod nabízí zboží, které uvádí že je skladem a přitom tomu tak není. Objednávka tedy z mé strany stornovaná. Nemohu a hlavně nechci čekat na to, až zboží ,,nákladní", jelikož se jedná o zboží, které už není ve výrobě, takže bych čekala nejspíš zbytečně.
    • Dle recenzí je toto jednání obchodu vice než 90%. Nemohu tedy doporučit.

• Obchod nekomunikuje
    • Dle recenzí se jedná o podvod

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

a kde prosím Vás nekomunikujeme? Pokud máte jakýkoliv problém, máme v kontaktech uvedené telefonní čísla a emaily, na které se nám vždy dovoláte či dopíšete. Pokud máte jakýkoliv problém, stačí se nám ozvat. Věříme, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Rychlé dodání a výborná cena zboží.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

V žádném případě nedoporučuji!!!!!!

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

děkujeme za recenzi. Chápeme Vavše rozhořčení kvůli pozdnímu dodání zboží, ale na e-shopu jsme měli jasně uvedeno, že zboží není skladem a je objednáno. O každém kroku objednávky včetně prodloužení dodací doby ze strany našeho dodavatele jsme Vás obratem informovali. Zároveň jsme Vám nabídli i kompenzaci za zpoždění zásilky. I tak věříme, že Vás tato nemilá zkušenost neodradí v dalším nákupu na byť i jiném internetovém obchodu.

Tým POMŮŽEMESPC.CZ

Objednal jsem office pro domácnost a studenty 2016. Při aktivaci produktu, která samozřejmě normálně nešla provést, aktivační klíč byl již byl vícekrát použit a proto nešla aktivace provést. Při aktivaci po telefonu, jsem byl spojen s operátorem z Microsoftu no ten mi sice produkt aktivoval, i když už správně ani nemusel, a to pro mě znamená že pokud budu potřebovat přehrát Widows, tak už mi nikdo aktivaci neprovede. Vím že tady už bych nic nekupoval!!!

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

to, co uvádíte je nesmysl. Licence je provázáná s Vaším MS účtem a lze ji kdykoliv reaktivovat na jiné zařízení, které bude rovněž využívát Váš MS účet. V případě jakýchkoliv komplikací se nám ozvěte. Rádi Vám pomůžeme.

POMŮŽEMESPC.CZ

Telefon jsem obdržel v pořádku ,bohužel bez záruky ,a dokladu o koupi.

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

děkujeme za recenzi. Doklady zasíláme elektronicky do emailu, protože jsme zapojeni do programu "Šetrnost vůči životnímu prostředí". Veškeré doklady najdete v emailu ihned po vyřízení objednávky.

super

• přehlednost
    • připsání rondonů ve hře Rondo

• ilegální prodej
    • prodává studentské verze firmám!
    • nereaguje na odstoupení od kupní smlouvy či reklamaci
    • jednání obchodu je v rozporu se zákonem

Obdrželi jsme od prodejce akademickou verzi z programu Microsoft Dreamspark určenou pro vývojáře, v žádném případě se nesmí prodávat komerčně!! Jednak bude blokována a jednak se jedná o licenci z edukačního programu. Prodejce přestal komunikovat a reagovat. V současné době řešíme odstoupení a případně předáme na právní oddělení.

NEPODORUČUJEME. Vyvarovat se tomuto prodejci!

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

děkujeme za recenzi. Co se týče dodané licence, nechali jsme jí prověřit u našeho dodavatele a čekáme na oficiální vyjádření. V žádném případě jsme nepřestali komunikovat, ale ihned v rámci vyřešení reklamace jsme Vám vrátili peníze v plné výši.

• Vysvětlí vše, reaguje dobre

POMŮŽEMESPC.CZ

• Dlouhá dodací lhůta (skoro týden čekání na elektronickou licenci), klíč přišel neplatný, již týden nereagují

Dobrý den pane Pöllnere,

dle našich informací jste objednal hru Minecraft a chtěl platit kartou - Tato platba bohužel neprošla, nebo nebyla vůbec zrealizována - s odvoláním na GoPay, tudíž Vám nemohl přijít ani klíč, tak jak může být dle Vašich slov neplatný?
    Byl Vám zaslán email, zda chcete objednávku znovu realizovat, na email jste nereagoval, tak Vám byl zaslán další, že Vaše objednávka byla stornována.
    Kde je tedy problém? Pokud jsou nějaké naše informace mylné, prosím kontaktujte nás na náš email či telefon a situaci s Vámi vyřešíme. V Opačném případě prosíme o úpravu recenze tak, aby opravdu reflektovala vzniklou situaci.

S přáním pěkného dne
    Michal Toman
    Jednatel společnosti

Výborná komunikace a vstřícnost. Jsem moc spokojen