• Ochotně poradí.

Zboží mi sice bylo doručeno, ale cca za týden od objednávky. Na to že se jednalo o elektronickou licenci, která měla být doručena cca 2-4 hodiny po zaplacení kartou jak se psalo na jejich stránkách, je to strašná bída. Totální nekomunikace ze strany obchodu, na moje 3 emaily nikdo nikdy neodpověděl. Odstupuji od kupní smlouvy, což jsem jim taky zaslala, opět bez reakce. Pokud peníze nevrátí postupuji věc dále. Zde nenakupujte nikdy nic.

To co vypadalo jako výhodná koupě za výprodejovou cenu se ukázalo, že je repas (podle škrábanců na těle a ohlazeného vypínače) za cenu repasu. Na e-shopu ani na faktuře nebyla ani zmínka o tom, že kus není nový.

• Objednávku mi poslali do 3 pracovních dnů

• Přišla jiná barva než objednaná!

Zboží objednáno a zaplaceno v sobotu, na emailový dotaz žádná reakced, na telefonní dotaz dvakrát nezvednuto, poté voláno na jiné číslo, kde jsem byl ubezpečen, že se dnes naskladňuje, druhý den zakázka stornována, že zboží již není.

• Produkt jsem zakoupil a zaregistroval během chvíle a jede bez problémů.

Děkujeme,

Vážíme si spokojených zákazníků.

• Mírně lepší cena.
    • Licence funguje jak má.
    • Doručení elektronické licence emailem trvalo 3x déle než kdybych si objednal krabicovou verzi poštou. Když instalujete nový počítač, potřebujete licenci hned. Ostatní eshopy doručují v případě platby kartou ihned ten samý den.

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

bohužel se nám nespárovala platba s objednávkou, tudíž jsme licenci nemohli poslat ihned. Po ručním dohledání jsme ihned zasílali. Příště nás prosím kontaktujte telefonicky a problém vyřešíme obrat.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Objednané zboží přišlo až za 14 dní,nepřišlo mi to,co jsem si objednal.Přišel jiný kus v nižší finanční hodnotě,než jsem si objednal.Při reklamaci komunikace ze strany firmy vázne.Firma se nechová solidně.Objednávejte zboží raději jinde.

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

prosím kontaktujte mě na emailu [email protected]. Dle informací z expedice nemám info o tom, že byste dostal kus v nižší hodnotě. Rád toto s Vámi dořeším.

Děkuji.

Michal Toman, jednatel společnosti.

Mírná chyba v komunikaci při vracení zboží,ale vše se vyřídilo.

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

děkujeme za recenzi. Vážíme si našich spokojených zákazníků.

Tým
    POMŮŽEMESPC.CZ

Žádná komunikace ze strany obchodu, objednávku jen potvrdili a dále se mnou nekomunikují, i přesto, že jsem platil KARTOU! Objednával jsem 10 dní zpátky.

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

u Vámi objednaného zboží bylo uvedeno, že je v současné době na cestě. Zboží bylo objednáno, ale nebylo u nás skladem. Odesílali jsme ihned po naskladnění.

Tým
    POMŮŽEMESPC.CZ

• Rychlé jednání.

děkujeme za recenzi.

Zboží bylo označeno jako poškozeny obal.
    Ale problém není v obalu. Někdo špatně otevíral dvířka akumulátoru. Je ulomena, zlomena fixace dvířek.
    Fotografii není možné zde uložit

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

u každého poškozeného zboží je detailně popsáno o jakou závadu se jedná - Buď poškozený obal, mechanicky poškození zboží atp. U poškozeného zboží máme uvedeny i reálné fotografie, které si před objednáním můžete prohlédnout.

bez problémů

• počáteční ochota a komunikace eshopu
    • řešení vzniklých problémů
    • eshop přestal komunikovat, dluží přeplatek

Z tohoto e-shopu jsem si objednat elektronickou licenci MS-office 2019 a zaplatil on-line kartou. U produktu byl bohužel uvedený popis a požadavky na systém pro MS-office 2016, čehož jsem si nevšiml...a problém vyvstal až při nekompatibilitě s mými windows 8 zjištěných během spuštění instalace...Kontaktoval jsem tedy e-shop, kde se mi omluvili za svou chybu a vyměnili za MS-office 2016 s tím, že přeplatek mi vrátí. To bylo 1.10.2019...Od té doby jsem je 2x kontaktoval emailem pro zaurgování a firma asi hraje mrtvého brouka...nikdo mi nedokáže alespoň odepsat do kdy bude přeplatek vrácen..

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

přeplatek Vám již byl vrácen.

• Obchod nekomunikuje
    • Dle recenzí se jedná o podvod

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

a kde prosím Vás nekomunikujeme? Pokud máte jakýkoliv problém, máme v kontaktech uvedené telefonní čísla a emaily, na které se nám vždy dovoláte či dopíšete. Pokud máte jakýkoliv problém, stačí se nám ozvat. Věříme, že vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

• Rychlé dodání a výborná cena zboží.

V žádném případě nedoporučuji!!!!!!

Reakce obchodu Pomůžeme s PC.cz

děkujeme za recenzi. Chápeme Vavše rozhořčení kvůli pozdnímu dodání zboží, ale na e-shopu jsme měli jasně uvedeno, že zboží není skladem a je objednáno. O každém kroku objednávky včetně prodloužení dodací doby ze strany našeho dodavatele jsme Vás obratem informovali. Zároveň jsme Vám nabídli i kompenzaci za zpoždění zásilky. I tak věříme, že Vás tato nemilá zkušenost neodradí v dalším nákupu na byť i jiném internetovém obchodu.

Tým POMŮŽEMESPC.CZ