• Poslali mi Ti blbci zcela jiné zboží!

Mám doma těžce nemocnou osobu a nemám čas posílat zpět zboží které mi bylo doručeno. Poslali úplně jiné zboží. Nedoporučuji!!!!!

Reakce obchodu Pomůcky seniorům

velmi nás mrzí Vaše situace. Podle našich záznamů však neevidujeme záměnu zboží a bez detailů Vám nejsme schopni pomoci. Rádi Vám samozřejmě se zbožím poradíme a nevhodné zboží vyměníme. Pokud budete mít zájem, kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mail [email protected], nebo na tel. 725 323 111.

tým Pomůcky seniorům.cz

Pro účely, tedy proleženiny , je tento výrobek nevhodný, neboť je zhotoven z méně poddajného , měkkého materiálu a na proleženiny v horším stadiu působí bolestivě.

Reakce obchodu Pomůcky seniorům

mrzí nás, že nejste s naším výrobkem spokojený. Podle Vašeho popisu je opravdu zřejmé, že by pro Váš zdravotní stav byl vhodný jiný výrobek. Pokud budete mít zájem, kontaktujte naše obchodní oddělení na e-mail [email protected], rádi Vám pomůžeme s vrácením nevhodného produktu a poradíme s výběrem odpovídající pomůcky.

tým Pomůcky seniorům.cz

• Nemají na skladě co inzerují

Objednávka 10 dní zboží nikde

Reakce obchodu Pomůcky seniorům

mrzí nás vaše nespokojenost. Když jste zboží objednávala, tak byla dostupnost 2-3 týdny. Bylo to vidět jak u zboží na e-shopu, tak u vás v e-mailu. Doufáme, že příště budete s nákupem spokojena. :)

• Źádná!
    • Objednal jsem a bylo skladem. Týden jsem čekal a laskavě napsali že nemají! Jednání bez úrovně. Ještě že jsem nezaplatil předem.

Nedoporučuji. Velmi neseriózní jednání!

Dobrý den pane Císaři,
    velice nás vzniklá situace mrzí. Rádi bychom se Vám tímto za celý tým omluvili. Bohužel situace vznikla na základě několika skutečností i mimo náš vliv. Ráda bych vám v následujících odstavcích pouze nabídla vysvětlení a upřesnění celé situace.

ZBOŽÍ BYLO BĚHEM OBJEDNÁVKY SLADEM - V čase kdy jste objednal produkt 7. 4. 2020 (pulsní oxymetr Dimed), vyšel článek o účinnosti produktu při detekci viru covid-19. Díky mírně zavádějícímu článku jsme obdrželi desítky objednávek na stejný produkt během několika minut. Vyhledávače zboží nestihly zareagovat a náš produkt nabízely i přes to, že jsme už zboží neměli skladem. Stejná chyba se bohužel stala i na našem skladovém systému. Z důvodu krátkého intervalu, nestihl systém zaznamenat desítky objednávek najednou.

TÝDEN JSTE ČEKAL A NÁSLEDNĚ JSTE OBDRŽEL ODPOVĚĎ – Tohle vaše tvrzení bohužel není pravdivé. Na základě e-mailů jsem ověřila, že komunikace z naší strany proběhla 9. 4. 2020 nikoli až za týden. I tak je to z naší strany nestandardní zdržení odpovědi, proto se vám velice omlouváme. Udělali jsme taková opatření, aby příště byla naše reakce okamžitá, nebo minimálně v daleko kratším čase.

V případě, že jste i přes vzniklou situaci na náš obchod nezanevřel, budeme rádi, když našemu obchodu dáte druhou šanci. Jistě vám ve všem vyjdeme vstříc.
    Michaela za tým Pomuckyseniorum.cz

• Důvod bylo zboží.
    • Potvrzení objednávky a víc nic na zboží marně čekáme od 25.11 neobtěžují se komunikovat, zrušili jsme objednávku.

Nedoporučuji nesolidní jednání nakoupíme jinde kde jsou pružnější.

• zboží, které vidíte na stránkách neo
    • obdržíte v doručené objednávce.

Nedostanete, co jste so objednali.

Vážená zákaznice,
    jak jsme Vás telefonicky informovali, výrobce bohužel přestal Vámi objednaný produkt - dávkovač na léky - prodávat. Nabídli jsme Vám náhradní zboží, jehož zaslání jste nám odsouhlasila. Pakliže Vám kvalita dodaného produktu nevyhovuje, máte nárok zboží v původním stavu vrátit, a my Vám poukážeme peníze zpět.
    Co se týče dopravy, jestliže došlo k nějakému pochybení dopravní služby, informujte nás prosím. Rádi vyřídíme vzniklé potíže obratem.
    Ale bez jakékoliv informace, ať už o požadavku na vrácení zboží (zákazník není s výrobkem spokojený) nebo o problémech s dopravní službou, nemůžeme záležitost řešit.
    Děkujeme za pochopení.

Pomůcky seniorům.cz