Objednávka byla vyřízena prakticky okamžitě, již druhý den mi ji doručil kurýr. Jediné co bych uvítala, návod s konkrétním názvem objednaného zboží - obecné vložené informace nebyly jasné s názvem uvedeným na obalu zboží. Každopádně velmi děkuji.

Jako vždy jsou služby obchodu Pomněnka perfektní.

• problem s objednavam i’m, prihlasenim, zaplatenim.

Reakce obchodu Pomněnka Naturalis

Je nám líto, že se tato zákaznice nebyla schopná orientovat v obchodě, upravit ani vymazat množství zboží v košíku, ani se jí údajně nedařila platba. Zkoušela objednat zboží opakovaně, měnila si při tom jméno, podle stejného e-mailu jsme ale identifikovali, že se jedná o stejnou osobu. Je to první zákaznice za 6 let naší existence, která nebyla schopná nakoupit a zaplatit. Máme spoustu spokojených zákazníků i na Slovensku (viz hodnocení zde na Heuréce), takže si nemyslím, že by mohl být problém v jazykové disharmonii. I z dikce mailu, kterým nám sděluje, že máme všechno špatně a že nám nic nefunguje, bych si tipla, že problém bude jinde než v našem e-shopu. Používáme jeden z nejvíc intuitivních, a na internetu obvyklých typů e-shopů, protože já sama jsem blondýna a nemám ráda komplikované věci. Až do tohoto okamžiku jsme měli 100% spokojenost zákazníků, z toho je vidět, že v tomto případě možná opravdu nebude problém na naší straně. Paní Panisová (Dano, Danko, Klaudie nebo jak se vlastně jmenujete), omlouvám se Vám, že jste nedokázala u nás nakoupit. Bohužel, některé talenty našich zákazníků neumíme na dálku ovlivnit. Až budete příště někde nakupovat, zkuste si vzít k ruce někoho, kdo to umí. Bude to příjemnější pro všechny strany. Ať se Vám daří! :-)

+ rychlost, spolehlivost , homeoaptie

• velmi rychlé odeslání

Výborná komunikace. Velmi rychlé odeslání.

• rychlost zpracování objednávky a její doručení

Velmi rychlé dodání - jeden den odpoledne objednáno, o chvilku později informace že jeden druh zboží není, vybrala jsem jiný a druhý den bylo doručeno a vyzvedla jsem.

Našla jsem, co jsem hledala. Rychlé dodání, pečlivě zabaleno, zboží přesně odpovídá popisu. Děkuji.

• Rychlé doručení

Příkladný přístup !

Velice vstřícní nic není problém

Moje první zkušenost - hodnotím na výbornou!

Som spokojná nemám čo vytknúť na 1*

• bezproblémový nákup
    • mírné ceny

Nakupovala jsem zde poprvé. Vše proběhlo bez problému.

• rychlost dodání

kvalita a rychlost dodání zboží

nápadité provedení za výbornou cenu

Rychlost dodani

• rychlé dodání zboží odpovídá inzerátu