• dobrá komunikace

Děkujeme.

• Krásně zabalené, komunikace obchodu, vše v pořádku.

Děkujeme.

Nuvěřitelně pozitivní zkušenost. S takovou ochotou a vstřícností jsem se snad ještě nepotkala. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu Pomáháme žít lépe

Moc děkujeme za tak krásná slova a důvěru v náš obchod.

• Jsem spokojená.Zase se vrátím.

Děkujeme.

Rychlé jednání a doručení zboží.

Děkujeme.

• neuvěřitelně ochotný a obětavý personál, sehnali nesehnatelné
    • krátká dodací lhůta

Reakce obchodu Pomáháme žít lépe

Moc děkujeme za krásná slova a důvěru v náš obchod.

Skvělý e-shop! Ochotně poradí, co je pro vašeho mazlíčka nejlepší. Rychlé dodání, krásně zabalená objednávka. Děkujeme!

pohodový nákup

Děkujeme.

Přehledné webové stránky eshopu s veškerými dostupnými informacemi, skvělá komunikace, velmi rychlé dodání bezvadného zboží.
    Závěr: naprostá spokojenost. Ráda se budu v budoucnu do eshopu vracet.

Reakce obchodu Pomáháme žít lépe

Moc děkujeme za důvěru a krásná slova. Velice nás těší, že je vše v pořádku a jste se zbožím spokojená. Přejeme do roku 2024 hlavně zdraví a za opětovnou objednávku budeme samozřejmě rádi.

Dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a milou komunikaci. Jako vánoční dárek jsem koupila domeček a krmítko pro veverky. Bála jsem se, že mi nebude doručen včas, ale pan majitel se mi nabídl a balíček osobně doručil až domů. Ještě jednou moc děkuji! Rovnou putoval pod stromeček, protože byl nádherně vánočně zabalen :). Manžel byl z dárku nadšený, jedná se o opravdu kvalitní a krásné produkty.

Reakce obchodu Pomáháme žít lépe

Moc děkujeme za tak krásnou recenzi☺. Velmi nás těší, že jsme doručení zvládli včas a dáreček udělal pod stromečkem velkou radost.