• Objednávku sme zrušili a to z toho dôvodu, že bola požiadavka v objednávke, aby faktúra bola vystavená bez DPH a tiež tovar zaslaný na inú adresu, ako bola fakturačná. Po urgencii síce bola faktúra opravená v časti DPH - čiže bez DPH, ale kontakt a ani adrese doručenia nebola uvedená. Z toho dôvodu sme zrušili objednávku, pretože obchod sa nám javil nie veľa korektný.

Reakce obchodu polystyren-shop.cz

Vážený pane inženýre Martine Kubeláku.
    Vaši recenzi považujeme za naprosto neadekvátní. Vaší objednávku jsme přijali, zpracovali, Vám zaslali potřebné údaje k platbě, protože jste měli požadavek platby předem, a Vy jste po té objednávku zrušil, na což máte samozřejmě právo, v tom problém nevidím.
    Pokud by byla objednávka uhrazena, tak by bylo zboží odesláno na Vámi zadanou doručovací adresu a byl by jste "snad" spokojen jako více než 14.000 zákazníku před Vámi. Je mi líto ,že jste se snažil nakoupil na našem eshopu.
    Ať se Vám daří, ale asi bude lepší když nakupování na eshopu svěříte zdatnějším.
    S pozdravem Macháček Miroslav

zboží mi nebylo doručeno

Vážená zákaznice.

Vaší objednávku jsme obdrželi 14.12. ve 23:08 hod, následující den ráno v 6:30 jsme Vás informovali emailem, že zásilka je zabalená a připravená k odeslání , ale že zásilku nemůžeme odeslat, protože Vaše kontaktní údaje nejsou kompletní.
    Žádost o zaslání kompletních kontaktních údajů potřebných k doručení zásilky jsme Vám zasílali 2x !! Ani jednou jsme od Vás odpověď s chybějícími kontakty neobdrželi, proto nemohla být zásilka odeslána!
    Pokud by Vaše kontaktní údaje byly v objednávce kompletní, mohla být Vaše objednávka obratem odeslána a byla by jste s dodáním spokojená jako 12 000 zákazníku před Vámi. Z naší strany je vše doložitelné a tuto recenzi nepovažujeme za korektní.

Tým eshopu polystyren-shop.cz, EPS CREATE

• sortiment
    • komunikace,dodací lhůta

Reakce obchodu polystyren-shop.cz

Omlouváme se. Chyba v časové prodlevě se stala na naší straně v systému zpracování objednávek.
    Zboží bylo dodáno zákaznici dle objednávky s 50% slevou.
    Tým polystyren-shop.cz