Dobrý komunikace, rychlé dodání.

Polštář z polstare.cz mám skoro měsíc a půl a jsem velmi spokojená. Sice to trvalo as týden než jsem si na něj zvykla a pořád jsem přidávala nebo odebírala náplň, ale pak už to bylo dobré. Také musím pochválit paní Vraspírovou že se dopodrobna zeptala na moje potřeby a pak jsme se dohodly že mi vyrobí kombinaci kombinaci povlaku a náplně která (zatím) není na eshopu v nabídce. Moc děkuji.

kvalitní zboží

• Rychlý, spolehlivý obchod

• Vysoká kvalita dodaného zboží a rychlost dodání. Velká ochota podniku.

Maximální spokojenost, výborné jednání firmy a spolehlivost se cení.

vse ok, rychle doruceni

Velmi rychle dodáno, bez jakýchkoliv problémů.

• Zboží přišlo v pořádku. Bezvadně zabalené .

Jeloikož je to dárek pod stromeček, tak se zatím k výrobku nemohu vyjádřit. Kurirní služba byla ale na dvě facky.Přestože byl před domem a zvonek byl od šofera cca 1,5 m použil telefon, který ihned po dvou zvonění vypadl. Toto bylo ještě jednou opakováno, Tímto dopravce usoudil, že nikdo není doma a ihned vše přesměroval do nějaké zásilkovny na DRUHÉM KONCI MĚSTA. Jelikož jsem dopravce viděl z okna, tak jsem ihned vyšel ještě v době když volal podruhé, přesto mi oznámil, že zasilka je přesměrována do zásilkovny k osobnímu vyzvednutí.Teprve po oznámení , že jsem zaplatil dovoz do domu´, tak ať si zasilku zase odveze ,že odstupuji od smlouvy.Najednou zásilku ihned vytáhl a chtěl platit hotově, přestože bylo uvedeno , že platba bude provedena kartou.Když jsem zaplatil hotově, zase neměl peníze zpátky a tak jsem běhal po sousedech zda mi rozmění 1 000 kč. Prostě vše pro zákazníka. Prosím ,pokud máte možnost, zvolte si jiného dopravce Syrový

Reakce obchodu Polstare.cz

Děkujeme za recenzi a mrzí nás negativní zkušenost s dopravcem. Předáme ji na obchodní oddělení Zásilkovny.
    Věříme, že polštář udělá pod stromečkem radost a připomínáme, že můžete výrobek do 31.1.2022 vyměnit, nebo si nechat vrátit platbu.

S přáním pohodových dní

Polštáře.cz

• supér polštář

• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Již druhý nákup, pokaždé spokojenost.

Bezproblémový nákup, rychlý, velmi kvalitní polštář i povlak. Mohu jen doporučit

• Kvalita
  • Nemám připomínky.

• velmi rychlé dodání
    • vynikající polštář na spaní - špalda

• Kvalitní výrobek.
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Jednoduché objednání a rychle doručení

Objednával jsem prvně nemohu objektivně hodnotit

• v obchodě jsem nakupovala i v minulosti. S obchodem i se zbožím jsem spokojená.

• Přehledný e-shop

Nakupovala jsem tady poprvé a určitě,ne naposled.
    Zboží bylo krásně zabalené i s podrobným popisem jak se používá.