• Nabídka jednotlivých kartiček
    • Vždy dárek navíc

V obchodě jsem nakupovala opakovaně. Mají velký výběr jednotlivých kusových karet. Vše perfektně zabalené a rychle doručené.

• Skvela cena
    • Kvalita zarucena

Nejlepsi ceny na internetu, perfektni kvalita i zabaleni. Vzdy vse v poradku, doporucuji

• Výborně zabaleno, dokonce s drobností navíc. Velikou výhodou je možnost objednání kusových karet. Skvělá komunikace, rychlé doručení. Nemám výhrad a vřele doporučuji.

• Dobře zabalené
    • Nepoškozené

Skvělý obchod se skvělým výdejním místem. Oceňuji rychlost, vstřícnost a spolehlivost. I vnuk se podivuje nad tím, jak rychle dostane objednané kartičky Pokémonů ve srovnání s jinými obchody.

Hlavně oceňuji komunikaci s obchodem.
    Velký výběr, rychlé vyřízení :-)))

Reakce obchodu Pokecentrum.cz

mockrát Vám děkujeme za kladnou recenzi.
    I přes problém, který vznikl, jsme rádi, že jste byla spokojená.

• Dlhá doba dodania

Reakce obchodu Pokecentrum.cz

moc se omlouváme za pozdní doručení, bohužel zatím nemáme sklady na Slovensku a proto zásilka byla odeslána z České republiky.
    Objednávka vytvořena v neděli 27.11.2022 ve 21:16 byla předána dopravci 28.11.2022 v 7:30 a doručena na Vaše výdejní místo 30.11.2022.
    Děkujeme za pochopení.

• Ferove jednani obchodu

I přesto, že byl problém s doručením skrze ppl, tak eshop se aktivně snažil danou situaci vyřešit a rychle komunikoval. Doporučuji

mockrát děkujeme Petře.
    I přes problém, který vznikl, jsme rádi, že jste byl spokojen a udělil nám kladnou recenzi.

• Přehledný e-shop
    • Obstojný výběr

Reakce obchodu Pokecentrum.cz

Velice nás těší, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen. Děkujeme za vaši pozitivní recenzi.

• Rychlé vyřízení objednávky. Zboží jsem měl druhý den doma

Reakce obchodu Pokecentrum.cz

Mockrát děkujeme za kladnou recenzi.

• samolepky potěšili
    • pravé pokémon kartičky
    • doručují do zásilkovny

Velice pěkná stránka

Doporučuji obchod. Rychlost dodání, pečlivě zabalené. Japonské karty se synovi i mě moc líbili. Kvalitní zpracování. Děkuji a příště tady zase ráda nakoupím. Markéta :)

Reakce obchodu Pokecentrum.cz

Mockrát děkujeme za kladnou recenzi, moc nás těší, že syn měl radost a i my se budeme těšit na Váš další nákup.