Zboží zatím nedorazilo. Objednáno 8.5.2024. Prodejcem uvedeny datum nejpozdejsiho dodání 13.5.2024. Dnes 15.5.2024.zbozi nedorazilo. Jaroslav Caprata. Tišice.

• Nesolidní jednání, spíše lži.
    • Na e-mail nikdo neodpovídá, telefon nikdo nebere.

Nedoporučuji! Je to spíše - Kdo si počká, ten se dočká! Zboží jsem objednala 16.4. a také zaplatila. Dorazilo až 9.5.! A to jsem měla možná štěstí! Telefon nikdo nebral, až tak třetí den jsem měla štěstí. Prý tam mají nějakou reorganizaci, přesun prodejny, tak se zásilka zdržela. A že přijde ještě týž den. Pravda to nebyla! Ale přece jen jsem se následující týden dočkala.

• Nespolehlivost informací o dodání

Zadávali jsme objednávku v pondělí, v rámci objednávky byla možnost zvolit si preferovaný termín dodání, zvolili jsme čtvrtek. Obratem dorazilo potvrzení objednávky s informací, že doručují do 24 hodin. Ve čtvrtek, tedy v preferovaný den doručení, dorazila informace, že objednávku odesílají. Dnes je pondělí, balík stále nemáme a už jej nepotřebujeme, takže děkujeme, už si ji nechte. Jsme poučeni, příště někde jinde.

Objednáno, potvrzení přijetí objednávky. Po týdnu bez odezvy a potvrzení zpracování objednávky a několika pokusů během několika dnů se dovolat stále nic.

Dobrý den , naše objednávka byla hned automaticky zrušena bez jakéhokoliv důvodu.Na email mi dodneška nikdo neodpověděl.

• nekomunikuje
  • Nakupoval jsem zde několikrát a vždy nějaký problém. Objednávka zrušena obchodem bez udání důvodu. Na e-mail dotaz ohledně důvodu nereagují, telefony nezvedají. Nakoupil jsem jinde, naštěstí nejsou jediní s tímto sortimentem.
    Už nikdy více - NEDOPORUČUJI !!!

• Poprvé mi stornovali objednávku po 14ti dnech po zaplacení. A po druhé po pěti minutách. Takže za mě špatné

• Široký sortiment.
    • Obchod nekomunikuje.
    • Na uvedená čísla se nejde dovolat, nebo to vezme paní, která vždy řekne, že věc řeší kolega a předá mu to, ale nic se neděje.

Samotné o objednání bylo v pohodě. Potvrzení objednávky přišlo a od té doby se nic neděje. Na uvedená čísla se nedá dovolat, nebo paní tvrdí, že kolega se objednávce začne věnovat. Prozatím tedy žádný progress. Komunikace katastrofa.

V lednu jsem si objednal medaile a bohužel si nepřečetl recenze na tuto "povedenou firmu" a zaplatil zboží do předu.Do dnešního dne nic nepřišlo,na emaily nikdo nereaguje a dovolat se tam nedá,i když jednou jsem se dovolal,ale jen sliby a nic nedorazilo.Tak pozor na tento podvodný e-shop ať nenaletíte jako já......

• Do dnešního dne jsme zboží neobdrželi, ačkoli jsem několikrát psala a volala do obchodu a dotazovala jsem se. Vždy mi bylo řečeno, že to prověří a ozvou se....Nikdo se ale nikdy neozval zpět, žádná komunikace. A to zboží bylo i zaplaceno dopředu, takže ani peníze, ani zboží.
  • Bez vysvětlení byla objednávka ze strany obchodu zrušena.

Objednávku mi zrušil obchod bez vysvětlení. Psala jsem si, jaký měli důvod - odpověď žádná! A ještě jako ironie mám hodnotit obchod, který se ani neuskutečnil!

• nekomunikuje e-mailem ani neberou telefony
  • Objednala jsem si medaile pro děti na soutěž. Po týdnu přišel e-mail, že je balíček odesláný. Po 21 dnech od objednání, mi obchod sdělil, že se balíček určitě ztratil a že kontaktuje doručovací společnost. Následující den, mi bylo nalháno, že se balíček našel a do dvou dnů bude doručen. Momentálně mi však firma nebere ani telefon, nereaguje na e-maily a nemá žádnou snahu objednávku dokončit a doručit. Platila jsem samozřejmě předem. Rozhodně nedoporučuji! Stále čekám, děti zklamané a peníze pryč.

• zboží nedorazilo
    • obchod velice špatně komunikuje

Eshop absolutně nekomunikuje, posílá prapodivné maily. Objednávky zřejmě vůbec nezpracovávají. Rozhodně nedoporučuji!

• Storno valí objednávku bez vysvětlení

Naprosto příšerný přístup, jednáni, vše. Nakonec jsem rada, ze zrusili mou objednavku. Rozhodne nedoporucuji

• Zboží nedošlo, telefony nikdo nezvedá. Peníze podle mě ukradené.