• Objednala jsem si medaile pro děti na soutěž. Po týdnu přišel e-mail, že je balíček odesláný. Po 21 dnech od objednání, mi obchod sdělil, že se balíček určitě ztratil a že kontaktuje doručovací společnost. Následující den, mi bylo nalháno, že se balíček našel a do dvou dnů bude doručen. Momentálně mi však firma nebere ani telefon, nereaguje na e-maily a nemá žádnou snahu objednávku dokončit a doručit. Platila jsem samozřejmě předem. Rozhodně nedoporučuji! Stále čekám, děti zklamané a peníze pryč.

• zboží nedorazilo
    • obchod velice špatně komunikuje

Eshop absolutně nekomunikuje, posílá prapodivné maily. Objednávky zřejmě vůbec nezpracovávají. Rozhodně nedoporučuji!

• Storno valí objednávku bez vysvětlení

• rychlé jednání , správné vyhotovení, příjemné jednání

Naprosto příšerný přístup, jednáni, vše. Nakonec jsem rada, ze zrusili mou objednavku. Rozhodne nedoporucuji

• Zboží nedošlo, telefony nikdo nezvedá. Peníze podle mě ukradené.

Rychlé dodání , dobrá komunikace, vše OK

Rychlost dodání.

• Ani po třech týdnech nemám nic. Nejprve údajně nepřipsaná platba. Přitom zboží hrazeno v den nákupu. Zaslán doklad o platbě a že strany obchodu ubezpečení, že hned odešlu. Po týdnu ubezpečení, že už odesílání, prý problém s dodavatelem. Dalších pět dní a stále nic.
    • Obchod sám o sobě nekomunikuje. Dovolat se je problém, buď nikdo nebere a nebo odmítne hovor. Když jsem se prvně dovolal, pán na mě spustil, že jsou v práci jen dva a že nestíhají vše řešit.
    • Po týdnu mi to vzal někdo jiný, ale příslib odeslání také nedodržen.

Minimální komunikace, jen výmluvy a sliby. Zboží stále nemám. Tři dny mám potvrzení o přijatých datech u dopravce, ale zboží stále není na cestě.

Dvě hodiny jsem sestavovala objednávku na 30 pohárů, obratem přišlo její storno. Druhý den jsem se nakonec po dvaceti telefonátech dovolala. Naprosto příšerná komunikace, že nám poháry neudělají, důvod neudají, že prý pro nás (hasiči) to dělat nebudou. Jsem otřesena, z jednání a přístupu, teď zde čtu recenze a jsem vlastně ráda, že objednávku neuskuteční.

• Kvalita cedulky

Cedulky vypadaly dobře udělané a přišly. To je jediný klad. Zápor a dost podstatný je, že mi pán lhal. Týden poté, co mi přišel e-mail, že zboží je expedováno se podívám na trasování Zásilkovny. "Čekáme na dodání obchodem" ...vidím stav. Pán mi lhal, že zásilku odeslal i když jsem mu říkal, že jsem podnikatel a že se u mne dopravci s balíky točí skoro každý den. Zbytečné, pán měl pravdu. Najednou mi přišel e-mail o převzetí Zásilkovnou půl hodiny po hovoru v půl šesté večer. Zajímavé, co? :-)

Touto recenzi bych nemarnil čas, kdyby aspoň přišlo to, co jsem si objednal. Bohužel. Cedulky pro označení podlaží byly špatně. U 4. podlaží bylo místo NP PP. Posílat zpět cedulku nebo řešit reklamaci, když ze mě pán dělal vola nebudu a radši dávám takto recenzi a zašel jsem ke konkurenci a ejhle, pána dobře znají a jeho zákazníci k nim chodí jako já :-D

• Pozdní dodání po urgencích.
    • Zboží rozbité a zfušované.
    • Reklamace bez reakce.

Objednala jsem si hrnek, dodání zboží trvalo po urgencích 3 týdny. Potisk hrnku je celý zbarvený do růžova, přitom růžová barva tam vůbec neměla být, hrnek přišel rozbitý, protože balík nebyl vyztužený, takže mi je k ničemu. Reklamace bez reakce. Katastrofa.
    Objednávala jsem z tohoto obchodu před 3 lety a to bylo v pořádku. Z toho důvodu jsem si nepřečetla recenze a co tady čtu, tak podvedli už spoustu lidí.

• Zboží jsem zaplatila a dostala zprávu, že bylo odesláno do výdejního místa, ale tam nedorazilo. Telefonní číslo uvedené v kontaktech e-shopu nikdo nebere. Nespolehlivý obchod. Možná i podvodníci.

Vyvarujte se nákupu na tomto e-shopu.

• Po vytvoreni objednávky potisku hrníčku , mi přišlo na email její storno, bez udání důvodu. Když jsem si do obchodu zavolal co se děje, v čem je problém, tak mi řekli že mojí zakázku prostě nechtějí dělat, nic bližšího. Ať to tedy obchod nenabízí, když se jím to nechce nebo nevyplatí dělat.

Rychlost, široký sortiment

Jsem velice spokojena. Štítek je moc hezky zpracovaný a fotka na štítku je také perfektní. A ještě bych chtěla vyzdvihnout rychlost s jakou balíček dorazil, do týdne od objednaní byl doma....

Objednávku mi obchod stornoval kvůli datumu pozadovane dodávky., která byla na výběr při vyplňování formuláře. Když jsem volala, aby tedy objednávku obnovili a zboží poslali až bude kompletní, tak mi pan na lince řekl, ze si to mám objednat jinde a ze objednávku proste stornoval. Byl nepříjemný a arogantní. Když jsem se tedy vrátila zpet do obchodu, kde jsem mimo jiné před tím trávila hodinu výběrem, byly ceny za zboží uplne jiné, přibližně o 15% dražší.

• Neposlali zboží ani po urgenci.
    • Na internetu spousta referencí, jak berou jen peníze, ale neposílají.

Maximiálně nebezpečný obchod, nedoporučuji nic objednávat. Berou peníze, nezasílají zboží. Na webu mají spoustu negaitivních referencí (viz jejich Facebook, web vasestiznosti.cz a další).