Všechno v pořádku. Na celou podlahu se chystáme v nejbližší době

Reakce obchodu BRASED

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi, které si velice vážíme. Budeme rádi pokud u nás v budoucnu opět nakoupíte nebo nás doporučíte Vašim známým při nákupu koberce, PVC nebo vinylové podlahy.

• dobrá cena
    • dobrá komunikace obchodu

Reakce obchodu BRASED

Děkujeme za Vaše hodnocení a pozitivní recenzi, moc to pro nás znamená. Děkujeme a budeme rádi pokud u nás opět nakoupíte a doporučíte nás svým známým PODLAHY BRASED.

Rychlá dodávka, plná spokojenost

Reakce obchodu BRASED

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste spokojeni. Budeme rádi pokud doporučíte náš eshop PODLAHY BRASED.CZ Vašim známým a přátelům. Děkujeme

• Doporucuji

• - Široký výběr podlahovin
    • - Pestrý výběr druhů plateb a způsobů doručení
    • - Možnost osobního vyzvednutí v Brně - pro mě výhoda, neboť Brno mám jen cca hodinu jízdy autem a potřeboval jsem so zboží vyzvednout urgentně ve stejný den nákupu.
    • - Zboží pro maloodběratele o něco dražší, než jsem měl přes podlaháře. Ten však ale nemá zboží skladem.

- Bezva komunikace po telefonu - s paní jsem vyřešil akutní potřebu zboží, které naštěstí bylo skladem.
    - Zavolal jsem, ověřil jsem si dostupnost a možnost vyzvednutí ještě týž den.
    - Pak jsem na internetu udělal objednávku v e-shopu a cca za hodinu jsem zboží platil a vyzvedával.

• Profesionalita, ochota, vše super

• Zboží rychle doručeno.
    • Doprava zdarma.

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu BRASED

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• Servis, rychlost, skladem.

Reakce obchodu BRASED

• Zaujali nás na online veletrhu, kde poradili a pomohli s vhodnou podlahou k nám domů.

Reakce obchodu BRASED

• Jsme spokojeni se servisem, poradili nám, vše vysvětlili a rychle dodali.

Reakce obchodu BRASED

• Dodání podlahy do 2 dnů, tak jak slíbili, tak dodrželi.

Reakce obchodu BRASED

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že jste spokojeni. Budeme rádi pokud doporučíte náš eshop PODLAHY BRASED Vašim známým a přátelům. Děkujeme