Výrobek nefunguje.

Reakce obchodu poceni24.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že vám přípravky proti pocení rukou dosud nezafungovaly dle představ. Nadměrné nebo extrémní pocení v oblasti dlaní je z pohledu řešení vůbec nejproblematičtější partií, protože ruce jsou v neustálé permanenci a jejich charakter potních žláz vyžaduje nejsilnější možné antiperspiranty. Disponujeme tím nejsilnějším, který na trhu je. Ani ten ovšem bohužel nedokáže zaručit 100% účinnost. Díky současným tropickým teplotám může být problém v tom, že návaly potu jsou přílišné a ochranná vrstva se nestačí vytvořit dostatečně silná. S velkou pravděpodobností to bude příčina, proč se pocení nepodařilo dostatečně utlumit. Samotné přípravky při dodržování aplikačního postupu fungují spolehlivě a ke snížení pocení dochází vždy. V některých případech je zapotřebí dát přípravkům více času. Doporučuji zvýšit v období vysokých teplot aplikované množství, případně pročíst tipy v aplikačním manuálu, které by mohly pomoci. Také bych poradil zkusit aplikaci mimo současné tropické teploty, zda není důvodem právě zmiňované pocení rukou těsně před nebo krátce po aplikaci, které může být důvodem menší účinnosti právě u vás. Přípravky určitě dokáží pocení snížit, pokud jim dáte šanci a vytrváte i přes počáteční komplikace. Smyslem je, aby pocení ustoupilo a cítila jste se lépe. Rádi bychom vám s tím pomohli. Na českém trhu reálně není silnější antiperspirant pro oblast rukou, než je Forte Max, převyšuje obsahem účinné látky např. i Driclor. Pokud by vám nezabral ani po dalších aplikacích, ozvěte se mi prosím a společně se domluvíme na finanční kompenzaci.

S přátelským pozdravem
    poceni24.cz

Měl jsem marné naděje že mi tento výrobek pomůže měl jsem objednaný antiperspirant a pudr. Antiperspirant nepomohl potí se nohy dal a jako bonus mám podrážděné nohy to mi dělal ale i stejný výrobek konkurence.Nejspíš mám citlivější nohy na jednu z látek. Pudru můžu říct jen že jsem byl před objednávkou zvědavý nejde moc dobře aplikovat je příliš tuhý navíc plný ropných produktu upřímně něco tak drahého bych čekal víc. Chápu že ten pudr musí být tužší aby to nebylo všude ale že bude tak tuhý, to si raději koupím pudr za 80 korun který bude všude ale bude přírodní a hlavně pomůže.

Reakce obchodu poceni24.cz

velmi nás mrzí, že Vám přípravky nezabraly. Testovali jsme mnoho výrobků různých značek a potýkali se sami s vašimi pocity z daných výsledků. Hledali jsme proto opravdu dlouho, co by mohlo pomoci, jelikož téma pocení je vážně velmi složitá a individuální disciplína (šetrnost k pokožce, účinnost, praktičnost apod.). Ve většině případů jsou zákazníci s přípravky opravdu spokojení, ale občas přípravky nesednou z jakýhokoliv důvodu, tak jako nyní u Vás. Daný antiperspirant, který jste zakoupil, je dosud nejsilnější na trhu s intenzitou 23 (nejvyšší konkurenční končí na 20) a nemusí proto sednout každému. Vždy proto radíme začít minimálním množstvím při prvních aplikacích a teprve postupně přidávat (je-li potřeba), nikdy naopak. Při aplikaci na podrážděnou pokožku přípravky nemusí správně fungovat. Poprosím Vás v tomto směru ještě o kontrolu aplikačních zásad, zdali bylo vše správně aplikováno, jelikož aplikace je zcela klíčová pro účinnost. Více zde:https://poceni24.cz/aplikace-sweatstop. Tím neříkám, že jste to neprováděl správně, pouze pro jistotu, smyslem je Vám opravdu pomoci. Prosím ozvěte se nám, dořešíme vše k vaší spokojenosti.

Děkujeme
    Poceni24.cz

• Objednal jsem s nadějí podle recenzí, ale nefunguje to :(
    • Z mého pohledu nefunkční předražené atiperspiranty

Jestli to někomu funguje, tak proč ne. Mě to příjde ale, že to v podstatě nic nedělá.

Reakce obchodu poceni24.cz

velmi nás mrzí, že Vám přípravky proti pocení nezabraly tak, jak jste potřeboval. Standartně je vždy naším cílem pomoci lidem s pocením a opravdu zlepšit jejich komfort v životě. Chtěli bychom Vás předně poprosit o zkontrolování, zdali jste provedl všechny doporučované aplikační zásady (více naleznete na tomto odkaze: https://poceni24.cz/aplikace-sweatstop). Přesné dodržení aplikačních zásad má zcela zásadní vliv na samotnou účinnost produktů.

Antiperspiranty se používají výhradně na noc a v potřebné četnosti (někdy je nutná i vyšší četnost), aby bylo dosaženo potřebného výsledku, jelikož je pocení u každého velmi individuální. Konkrétně u oblasti dlaní je důležité také to, aby byl roztok jemně vmasírován a především rozprostřen po obvodu dlaní. Také je zapotřebí, aby se ruce bezprostředně po aplikaci nepotily. Tomu napomáhá přípravek Instant, který okamžitě vysušuje dlaně a umožňuje vytvořit kompaktní ochrannou vrstvu, která posléze brání pocení. Jedná se o nejsilnější antiperspiranty proti pocení dlaní na trhu, jejich účinnost je vysoká, ale s ohledem na problematičtější partii těla, kterou dlaně jsou, je aplikace velmi důležitá a může chvíli trvat, než se to člověk naučí správně provádět. A to teď nemyslíme tak, že byste to musel dělat špatně, jen ze zkušeností víme, že aplikace na ruce je složitější z pohledu aplikace pro každého, kdo s takto silnými antiperspiranty začíná.

Zároveň bychom Vás chtěli ubezpečit, že pokud byste udělal vše dle výše doporučovaného a přesto se výsledek nedostavil, že produkty můžete také vrátit v rámci 14denní garance (tuto informaci uvádíme na našich stránkách a u každého produktu). Neváhejte se nám ozvat i v takovém případě, vše dořešíme k Vaší plné spokojenosti a vrátíme Vám peníze.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nakonec najdeme pro Vás vhodné řešení.

S přáním pěkného dne
    poceni24.cz

S provedením prodeje jsem spokojena.Ale výrobek mi nepomohl.

• Přišla mi poloprazdna lahvička
    • Používám 8den a nic

Nefunguje

Reakce obchodu poceni24.cz

účinky antiperspirantu se dostavují prakticky ihned, jen ve výjimečných případech až po více aplikacích. Pokud se však požadované výsledky ani po opakované aplikaci nedostavují, je třeba zkontrolovat, zda je aplikace prováděna správně. Mezi nejčastější chyby patří aplikace během dne, kdy nohy nejsou v klidu, aplikace na zrohovatělou pokožku, nebo opakovaná aplikace na jedno místo bez vmasírování roztoku, případně nevhodná obuv. Zvláště u pocení chodidel, kde jsou specifické potní žlázy, je dodržování pravidel nutností. Kompletní informace včetně rad, co dělat při problémech způsobených špatnou nebo nedostatečnou aplikací, naleznete na našich stránkách zde: https://poceni24.cz/content/17-aplikace-sweatstop

Co se zmíněné "poloprázdné" lahvičky týče. Vámi zakoupené 20 ml balení se vyrábí v 60 ml lahvičce. Je to z toho důvodu, že pumpička se na menší rozměr lahvičky nevyrábí, proto je lahvička dimenzována na větší rozměry. Logicky je pak lahvička plná cca z poloviny. Rozumíme vám, že toto není zcela šťastné řešení. Můžete porovnat objem například s očními kapkami a zjistíte, že to tak skutečně je.

Místo nadávek je třeba se zaměřit na to, zda vše provádíte správně. Smyslem je vám s pocením pomoci a najít příčinu toho, proč u vás antiperspirant doposud nezabral.

poceni24.cz

Objednávka byla velmi rychle vyřízena, potud OK.
    Horší už to je s účinkem přípravku. Po dvou týdnech
    používání se zatím nedostavil tolik očekávaný účinek.
    Stále se potim jako prase. Stále doufám, že se to snad
    zlepší.

Komunikace s obchodem dobrá. Nemám připomínek.

Bylo mi dodáno zboží, ač u spreje špatně fungovala pumpička, byla mi dodána poštou nová. Vstřícnost a ochota mne mile překvapila.

• Žádné zboží jsem dosud neobdržel
    • Možnost reklamace vymyslel IDIOT

Hledejte jinou možnost

Reakce obchodu poceni24.cz

Dobrý den, pane Netolický, navazuji na náš dřívější telefonát a ještě jednou se Vám omlouvám za nepříjemnosti způsobené chybou České pošty, která bohužel ztratila Vaši zásilku. Bez ohledu na to, že pošta zatím reklamaci nijak nevyřešila, budeme Vám zboží posílat co nejdříve to bude možné, ihned po opětovném naskladnění. Nastalá situace nás velmi mrzí a uděláme vše proto, aby se vše napravilo. Děkujeme za pochopení.
    Ondřej Molík, poceni24.cz