• Rychlý a bezproblémový

Výrobek nefunguje.

Reakce obchodu poceni24.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že vám přípravky proti pocení rukou dosud nezafungovaly dle představ. Nadměrné nebo extrémní pocení v oblasti dlaní je z pohledu řešení vůbec nejproblematičtější partií, protože ruce jsou v neustálé permanenci a jejich charakter potních žláz vyžaduje nejsilnější možné antiperspiranty. Disponujeme tím nejsilnějším, který na trhu je. Ani ten ovšem bohužel nedokáže zaručit 100% účinnost. Díky současným tropickým teplotám může být problém v tom, že návaly potu jsou přílišné a ochranná vrstva se nestačí vytvořit dostatečně silná. S velkou pravděpodobností to bude příčina, proč se pocení nepodařilo dostatečně utlumit. Samotné přípravky při dodržování aplikačního postupu fungují spolehlivě a ke snížení pocení dochází vždy. V některých případech je zapotřebí dát přípravkům více času. Doporučuji zvýšit v období vysokých teplot aplikované množství, případně pročíst tipy v aplikačním manuálu, které by mohly pomoci. Také bych poradil zkusit aplikaci mimo současné tropické teploty, zda není důvodem právě zmiňované pocení rukou těsně před nebo krátce po aplikaci, které může být důvodem menší účinnosti právě u vás. Přípravky určitě dokáží pocení snížit, pokud jim dáte šanci a vytrváte i přes počáteční komplikace. Smyslem je, aby pocení ustoupilo a cítila jste se lépe. Rádi bychom vám s tím pomohli. Na českém trhu reálně není silnější antiperspirant pro oblast rukou, než je Forte Max, převyšuje obsahem účinné látky např. i Driclor. Pokud by vám nezabral ani po dalších aplikacích, ozvěte se mi prosím a společně se domluvíme na finanční kompenzaci.

S přátelským pozdravem
    Ondřej Molík
    poceni24.cz

• Milý vzkaz

• Skvělé produkty
    • Příjemné ceny

Velmi milé jednání a úžasné produkty

Paráda již se nepotím a jsem v suchu

rychlé vyřízení

• skvělá komunikace, velmi rychlé dodání, kvalitní zboží.

Jsem velmi spokojená jak s komunikací obchodu, tak s rychlostí dodání a zboží je super.

velká rychlost doručení

• Jediné opravdu fungující výrobky proti nadměrnému pocení, bez kterých si svůj život již nedokážu představit
    • Rychlé dodání, bezproblémová komunikace
    • Potěšil i přiložený ručně psaný vzkaz ;)
    • Akční cena výrobku je rovněž parádní

• vypadá to na opravdu kvalitní zboží
    • líbí se mi jejich stránky, jasné, přehledné
    • rychlé dodaní zboží, které bylo hezky zabaleno

• Produkt byl doprovázen ručně psaným poděkováním za objednávku

Výrobek funguje, ale je dost drahý

• Rychlé doručení.

• Vše rychle

Vše v pořádku, druhá objednávka, jsem spokojená se zbožím i obchodem.

rychlost

• rychlé doručení
    • přehlednost
    • kvalitní zboží

oceňuji telefonickou pomoc a doporučení vhodných produktů, jsem s nimi velmi spokojený

Výborný výrobek, který opravdu funguje. Nakupuji opakovaně. Rychlé vyřízení objednávky.

rychlost

• Není co vytknout, hlavně prodávají výrobky, které FUNGUJÍ!!! Což je zázrak!!! :)