• Velice špatná doprava za 600 KCZ.

Reakce obchodu Pneushop Makar

je nám líto, že se o Vaší nespokojenosti dovídáme až nyní z recenze. Pokud jste měl s čímkoli problém, stačilo nám napsat či zavolat a my bychom se snažili ho vyřešit. Vaši objednávku jsme přijali 4.4.2022 17:25h, druhý den 5.4. bylo zboží expedováno a 6.4. doručeno.
    Vaše objednávka byla vyřízena a doručena v co nejkratším možném čase. O stavu objednávky jsme Vám rovněž zaslali několik informačních e-mailů. Z našeho pohledu není Vaše "Nedoporučuji" a půl hvězdičky fér. :-(
    S pozdravem Pneu Makar

• Su to lhaři ,nedoručili staři pneu.Nikdy vice cele přibuzenstvo.

Nikdy v životě.

Vážený pane,
    objednal jste si letní pneumatiky a byly Vám zaslány pneumatiky s DOT 04/21, tedy ne staré. Je absolutní nesmysl požadovat u letních pneumatik, objednávaných na podzim, DOTku podzimu 2021. Jedinou chybu, kterou připouštíme, je ta, že jsme Vás nekontaktovali předem s tím, že pneu jsou vyrobené na začátku roku. Ale vzhledem k tomu, že jsou pneu takto "čerstvé" jsme nepředpokládali, že byste nebyl spokojený. S pozdravem Pneu Makar

Dodány dvě pneu, stejný typ, ale vzhledově každá jiná.

Reakce obchodu Pneushop Makar

Dobrý den, po doručení zboží jste nevznesl žádný podmět, že se zbožím nejste spokojený. Jedná se o pneumatiky 3-4, které jsou na ruční vozík, jak sám píšete, typ je stejný a pneumatiky jsou po namontovaní a nahuštění vždy vzhledově stejné. Nevím, co máte na mysli, že je vzhledově jiná.

• komunikace

Reakce obchodu Pneushop Makar

Při objednávce pneu jste byl upozorněn .že objednáváte více kusů pneu než je skladem,protože se jednalo o akční zboží nebylo možné další pneu doobjednat za akční cenu.
    Píšete že problém je v komunikaci poslala jsem Vám e-mail před zrušením objednávky, a omluvila se ,že nelze vaši objednávku vyřídit.
    Nevím jak by jste byl spokojen když bych Vám místo 6ks pneu posla jen 3ks.

• Největší problém je jejich kurýr nedokážou si najít ochotnějšího dopravce jako jiné firmi

skuste jiné budete spokojenější

Dobrý den
    To že jste se nedomluvil s přepraví službou GLS bohužel ovlivnit nemůžeme z naší strany Vám bylo nabídnuto doručení na naše náklady do zaměstnání nebo na jakoukoliv jinou adresu.Této možnosti jste nevyužil a zásilku odmítl.

• rychla dodaci lhuta, zbozi za vybornou cenu.
    • Obsah zbozi jedne poloviny nebyl, jen obal, pripravek vytek cely do prepravniho baliku.Hruza nechtel jsem to prebrat, ale donutil me prepravce.

Zbozi za dobre ceny, ale bud balici sluzba nebo prepravni sluzba KO.

Dobrý den
    Neměl jste poškozený balík přebírat od přepravní služby,pokud byl balík poškozený, dopravce musí udělat zápis a balík vzít zpět. Do dnešního dne jste se neozval /je to 14dní/že Vám dorazilo poškozené zboží. Nebyl by žádný problém poslat nové zboží. Balík od nás odešel v pořadku, byl poškozen až při přepravě.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.