• K cene prictou (ackoli bylo inzerovano pouze 150kc) 500kc za dopravu

• Sortiment
    • Ceny

Za jiných okolností bych obchod doporučil. Nemile mě však překvapilo, že když si koncem roku 2023 objednám 2 ks letních pneumatik s požadavkem, aby byly vyrobeny v roce 2023, odpoví mi obchod (již jako druhý v pořadí) - navíc uvedený jako "Autorizovaný prodejce" - že ruší objednávku s tím, že PNEU jsou roku výroby 2022, a na mou reakci, že mi tedy postačí PNEU s rokem výroby alespoň v druhé polovině roku 2022 (DOT 2622 a výše), odpoví, že ani tento požadavek nemůže splnit, řekl bych si, že holt už PNEU nejdou sehnat a doprodávají se. Ejhle, u třetího obchodu si objednám stejné PNEU a do týdne mi došly s DOT 4823, tedy první prosincový týden roku 2023!

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

děkujeme za rozbor lovení DOT na internetu. Faktem je, že skladníci nemají prostor lovit DOTky po skladu a nebudeme vám slibovat nějaký rok, když máme v systému uvedenu informaci výroba 2022 a novější. Je pravděpodobné, že i my máme skladem výrobu 2023.
    s pozdravem pneuprodejna.cz

Nedoporučuji, kdybych sám nepátral ani bych o zrušení objednávky nevěděl.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

nevíme komu patří recenze, ale určitě ne nám. Objednal jste si pneumatiky, které byly v termínu odeslány a DPD je v termínu doručilo. U nás žádnou zrušenou objednávku nemáte.

• Neposielaju na Slovensko

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

aktuálně na Slovensko neposíláme, ale taky nic takového nenabízíme.

• Zboží nedorazilo již 6 den
    • Nelze se dovolat na uvedený telefon.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

zboží odešlo ještě o den dříve, než byl uveden termín na našich stránkách. Že je balík v předvánočním čase a ještě pneumatika doručován dlouho, jaké to překvapení. Jedná se o holý fakt, na který si budou muset zákazníci u pneumatik zvyknout. Spedice odmítají pneumatiky přepravovat a vůbec brát do přepravy.
    pneuprodejna.cz

• Z telefonátu vyplynulo, že v prodejně neví jaké mají skladové zásoby a jak staré, tudíž pneumatiky budou vyrobené před lety.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

v systému máme uvedeno stáří pneumatika, ale aby skladní lovil DOT ve skladu, zda je o měsíc mladší či starší, to opravdu ne.
    pneuprodejna.cz

• Zatím zboží nedorazilo k zákazníkovi .

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

expedice proběhal v avizovaném termínu, který jste znal v době objednání. Stačilo lépe číst informace na stránkách.
    pneuprodejna.cz

Obchod nedoporučuji. Velmi dlouhé dodání. Na pneumatiky jsem čekal 14 dní, než jsem je dostal.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

abyste byl objektivní k nám, za zdržení nemůžeme my, což dle sledování zásilky víte, nýbrž DPD, které pneumatiky omylem nasměrovalo do Německa. Opakovaně jsme komunikovali s infolinkou, aby se zásilka dostala co nejdříve k Vám.
    za DPD se omlouváme.
    s pozdravem pneuprodejna.cz

objednávku přijali ale neodeslali .. po 10-ti dnech ověřuji jak to s objednávkou vypadá a sdělí vám že ji možná pošlou příští týden tedy za dalších 7-10 dní .. čekat na pneumatiky které jsou skladem a ihned k odeslání 20 dní mi příjde docela dlouho .. objednávku jsme nakonec zrušili a objednali jinde .. takže mizérie ..

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

u pneumatik z vaší objednávky nesvítila okamžitá expedice, protože tu aktuálně nemá žádná položka z důvodu kapacitních limitů u spedic. Bohužel se vaše objednávka zasekla u nás v systému a nedala se do běhu. Pátý den jste byl informován kolegyní o situaci a měl jste dát obratem vědět, což se bohužel nestalo tj. o stornu co píšete v recenzi ani nevíme, neinformoval jste nás. Za zásek v systému se omlouváme, zbytek byla bohužel nekomunikace z Vaší strany.

Moc dlouhá dodací lhůta.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

bohužel spousta zákazníků nechala objednávku pneumatiky na poslední chvíli a pak se diví, že na balík pneumatik nečekají spedice s otevřenou náručí. Je to tak, spedice odmítají pneumatiky vozit, svážet, vůbec přijímat do systému. Pokud se tomu zákazník nepřizpůsobí tím, že objedná pneumatiky včas, má holt smůlu a za své čekání si může do velké míry sám. V září by měl pneumatiky doručené do 24 hodin. V prosinci do týdne.
    s pozdravem pneuprodejna.cz

• Defacto nulova komunikace.
    Na email dotaz, jak to vypada s objednavkou, se neuracili ani odpovede alespon stylem “Neotravuj, odeslali jsme, neni uz nase starost.”.
    Muselo se zavolat (v dobe, kdy uz objednavka mela byt dorucena), odpoved obchodu byla “Odeslali jsme, dale to neni jiz na nas.” lec v systemu spedice stale jen info, ze obrzeli pouze avizo na prepravu. Objednavka stale nedorazila (6 dni vcetne), v systemu dopravce je info, ze prijali do prepravy az defacto v den volani na eShop.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

bohužel spousta zákazníků nechala objednávku pneumatiky na poslední chvíli a pak se diví, že na balík pneumatik nečekají spedice s otevřenou náručí. Je to tak, spedice odmítají pneumatiky vozit, svážet, vůbec přijímat do systému. Velká část zákazníku považuje balík pneumatik za to samé jako krabička s telefonem či parfémem, opět musíme vyvést z omylu - není tomu tak. Pneumatika je v režimu nadrozměrný balík a v pořadí preferencí doručování je vždy až na posledním místě. Pokud se tomu zákazník nepřizpůsobí tím, že objedná pneumatiky včas, má holt smůlu a za své čekání si může do velké míry sám. V září by měl pneumatiky doručené do 24 hodin. V prosinci do týdne.
    s pozdravem pneuprodejna.cz

Tato odpověď mi došla na dotaz, kdy mi budou doručeny ZIMNÍ pneumatiky:
    "Dobrý den,
    24.11. jste obdržel čísla balíků i fakturu. Teď už je vše na DPD. Doručování je teď 2 - 5 pracovních dní.
    S pozdravem pneuprodejna.cz
    DPDéčko se dosud neozvalo...

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

odpověděli bychom Vám na váš dotaz stejně, protože se jedná o holý fakt. DPD vykládá balíky s pneumatikami na depech jak se jim chce a jaké mají kapacitní limity. Doručení je ve 2 - 5 pracovních dnech. Pokud jste nechal objednávku na poslední chvíli, není se čemu divit.
    pneuprodejna.cz

• Pneumatiky které měli skladem neměli skladem, kvůli nějaké záměně. Objednáno jinde.

Radši příště nakoupím jinde.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

jednalo se o poslední sadu, a když u ní sklad zjistí záměnu, není jak vyřešit.
    Za komplikace se omlouváme.
    S pozdravem pneuprodejna.cz

Katastrofa. Obchod tvrdí, že zboží předal přepravci, ale ani po 10 dnech nás přepravce nekontaktoval. Obchod sice poslal zboží znovu, ale zase se vše opakuje. Kladné je pouze to, že jsem nezaplatil předem a že mi dodavatel odpovídá na email.
    Pravděpodobně budu muset objednávku zrušit a objednat jinde.
    Nic takového jsem dosud nezažil. Nevím, jestli je opravdu přepravce DPD tak neschopný, nebo co se stalo.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

zasílali jsme Vám číslo zásilky DPD, zásilku jsme jim předali a od té doby nemáme stejně jako vy žádnou informaci. Letos je to s DPD velmi náročné. Bohužel pneumatiky skoro nikdo jiný než DPD nevozí.
    s pozdravem pneuprodejna.cz

Po objednání zboží se týden nic nedělo tak jsem se rozhodl napsat e-mail a kdybych to neudělal asi by se nikdo ani neozval. Potom mi po telefonu bylo sděleno že se objednávka popletla s jiným zákazníkem a že mi dají vědět kdy mi to teda odešlou. Potom ale přišel e-mail že to co jsem si objednal už nemají a nabídli mi jiné alternativy ale samozřejmě za vyšší cenu než jsem původně chtěl. Objednal jsem tedy jiné zboží ale jen proto že jsem ho nutně potřeboval. Příště radši objednám jinde. Nedoporučuji

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

omlouváme se, objednávka se nám opravdu zasekla v systému a nevytvořila rezervaci na skladu.
    S pozdravem a díky za objednávku pneuprodejna.cz

4 pneu, které jsem objednal v jedné zakázce odeslali na dvě zakázky poštou a DPD a obě jsem musel jet vyzvednout. 2 h času. DOT pneu 9 měsíců stary

• rychlost dodání
    • pneu jsme nemohli vyvážit

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

něco jako, že pneu nejdou vyvážit, je technicky prakticky nemožné. V 99% případů je problém ve vyvažovačce, její kalibraci či správném nastavení vstupních hodnot. Častým problémem bývá i nedodržený postup montáže.
    S pozdravem pneuprodejna.cz

Informace o dopravě a termín dopravy problém a velký!

• Objednané zboží dosud nedorazilo a na dotazy neodpovídají.

Ze 4 ks pneu byly 2 ks vyrobeny letos, 2 ks loni.

Reakce obchodu PNEUPRODEJNA.cz

ano to se může stát. Výrobce dodává v naskladnění pneumatiky do stáří 2 let. Na vlastnosti pneumatiky nemá žádný vliv zda je vyroben o několik měsíců později.
    s díky za objednávku pneuprodejna.cz