• Do e-shopu se nedá dovolat, na e-mail ani po týdnu nikdo nereagoval. Netuším, v jakém stavu je objednávka.

Nedoporučuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

zboží objednané (skladem) a zaplacené 31.7.2020 není do dnes (11.8.2020) ani vyexpedováno .

• Nulová komunikace

Dobrý den pane Grygare,
    v objednávce jste zvolil formu úhrady platební kartou při objednání. Jelikož jste však objednávku poté nezaplatil, byl Vám zaslán email s dotazem jak máme s objednávkou naložit. Doposud nemáme od Vás žádnou odpověď.

Jedná se o nulovou komunikaci , ale bohužel z Vaší strany.

S pozdravem, Petr Zeman

• Nulová komunikace
    • Neschopnost za měsíc dodat zboží "na skladě"
  • 14. dní,a nic,nelze se dovolat,neodpovídají.Zboží nedorazilo,a asi už nedorazí

• Lháři

Zrušit tento obchod. O zboží tvrdí, že ho mají na skladě a po měsíci mi zdělí, že čekají zboží na datum, které i tak nedodrží. Hrůza!

Čekám jiz 14 dní a stále nic ani zpráva ani email uvažují o zrušení objednávky.

• Telefonicky nelze zastihnout
    • Prodejcem zaslaný email mi nebyl doručen, pouze zařazen do fronty pro doručení.

Námám zájem již cokoliv od nich koupit.

• Po týdnu čekání od objednání jsem nedostal žádnou zprávu o stavu objednávky. Na dotaz mi odpověděli, že u mé zakázky není nic zvláštního. Prý je u dopravce. Další týden je pryč a pneu nemám. Nakupuji v E-shopu často, ale tohle se mi nikdy nestalo. U každého normálního obchodu mám okamžitě info o stavu objednávky od dodavatele, pak to vezme dopravce, mám sledovací číslo. Tady prostě nic..

e-shop se vymluvil na nepotvrzení objednávky email i když jsme na něj reagovali, následně pneumatiky už neměli skladem

Reakce obchodu PneuNejlevnější

v poznámce Vaší objednávky byl požadavek roku výroby 2018. Z naší strany Vám byl ihned zaslán email s informací o výrobě pneumatik na konci roku 2017 a žádostí o informaci zda máme objednávku vyřídit.
    Na tento email jsme bohužel neobdrželi odpověď a objednávka byla po pěti dnech stornována. Naše následná prosba o systémovou zprávu emailu byla již bez Vaší reakce .

• ceny
    • komunikace
    • zboží nedodáno

Po počáteční radosti z nákupu za super peníze zklamání,ani po třech týdnech zboží obchod neposlal ani nedal vědět proč.
    Škoda vypadalo to na dobrý e-shop,

Dobrý den Richarde,
    vzhledem k tomu že jste objednal 28.12, byl Vám zaslán email s informací o odeslání objednávky až po inventuře v termínu 4.1. a žádostí zda je pro Vás tento termín dostačující.
    Bohužel do dnešního dne od Vás nepřišla žádná odpověď. Z tohoto důvodu nebyla objednávka vyřízena.

• pozdní dodání

• špatná komunikace, výmluvy na dopravce, na nefunkční telefony, zboží mělo být do 3 dní dostupné, ale ani po 11 dnech nic nemám! Nedoporučuji, již nikdy více!!!

Špatná komunikace, výmluvy na dopravce, na nefunkční telefony, zboží mělo být do 3 dní dostupné, ale ani po 11 dnech nic nemám! Nedoporučuji, již nikdy více!!!

• Zboží jsem objednával před 14 dny a nic mi nepřišlo
    • Komunikace žádná
    • Je komunikativní.
    • Pošlou vám jiné zboží, než jste si objednali, když to reklamujete, sdělí vám, že tomu nerozumíte. A navíc, protože vás je takových víc,. tak schválně uvádějí v nabídce i pneumatiky, které nemají a mít nebudou!!!
    • Jasně neseriozní partner a již nikdy se na něj neobrátím - nechci tu slevu za každou cenu!
    • Komunikace však nemá cenu, protože vy o voze ....

Vážený pane Petridesi,
    není možné zasílat zákazníkům jiné zboží nežli si objednají.
    Je rok 2018 a je potřeba si uvědomit, že i výroba pneumatik za posledních 15 let prošla výraznými vývojovými změnami.

A bohužel nás mrzí pokud zákazník si toto nechce uvědomit a jakoukoliv naši snahu o vysvětlení není ochoten přijmout.

Petr Zeman

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží mně bylo dodáno po 11 dnech

Výhoda-
    Nevýhoda - dlouhá dodací doba (11 dní)