Nakupuji zde opakovaně a vždy spokojenost s mými požadavky

• Rychlost doručení

• rychlost dodání, cena

Na e-shopu měli info o možném zpoždění dodávek, tak jsem napsal e-mail s prosbou o urychlení a pneumatiky byly odeslané ještě ten samý den. Doručení do dvou dnů.

• dobré ceny
    • rychlé doručení
    • pozor na formulář s fakturační a doručovací adresou - popisek je nejednoznačný a i když jsem pro jistotu v poznámce uvedl, která adresa je která, tak mi nakonec dorazily pneumatiky na fakturační adresu, kde je neměl kdo přijmout

• rychle bez problemu dodani.Spokojenost

• Supr cena a rychlost dodání

• Rychlost dodání (jeden den od objednání)

• Komunikace obchodu, rychlost dodání zboží, vše proběhlo na jedničku,mohu jen doporučit.

• Obchod komunikuje,extra rychlé dodání

• Dobrá cena ,rychlost vyřízení

Doporučuji,

• Vyhověli požadavku na aktuální rok
    • Česká pošta prodloužila znatelně termín doručení, ale díky milým dámám na depu se s nimi dalo alespoň domluvit na převzetí tam. Ale za to nemůže e-shop (možná zvážit jiný typ doručení).

• Rechle dodání a komunikace super.

• Rychlé bez problémů

Pneu dorazily v pořádku správný typ a rok výroby

• Neuvěřitelná rychlost objednání. Odpoledne jsem objednal a ten samý den předáno přepravní službě
    • A teď to nejhorší - Česká pošta. 20.9. převzala zásilku, 21. 9. mail že tento den budou zásilku doručovat. Vzal jsem si volno a čekal a nic. 22.9. opět že budou doručovat. Opět nic. Teprve až 25.9.v podvečerních hodinách mail, že zásilka uložena dle přání zákazníka na poště. Neuvěřitelná drzost a arogance České pošty. Podobné zážitky mám, kdy jsem před měsícem objednával psí granule a pošta , ač i tato objednávka byla "balík do ruky" se ani nenamáhala a balík rovnou skončil na poště. Je velká škoda , že tento internetový obchod svou rychlost odeslání zboží zhatí odesláním touto parodii na přepravní služby. Škoda. Příště se budu vyhýbat obchodům, který využívají k přepravě Českou poštu.

Vynikající obchod s rychlostí odeslání. Měl by ovšem zvážit využití jiné přepravní služby a ne zoufalou Českou poštu.

• Rychlost a skvělá komunikace včetně dopravy

Profesionální přístup,takhle si představuji služby.do dvou dnů jsem měl pneumatiky doma.Mohu jen doporučit.