• kousek od bydliště
    • nemají co nabizí

Zboží mi bylo doručeno v termínu.
    Po kontrole data výroby jsme zjistil, že dodané zimní pneumatiky jsou takřka roku staré.

Na webu zboží skladem v okamziku objednavky v několika desitkach kusu, po zaslani objednavky pry pouze jeden kus...

Objednané pneumatiky, prostě neměli a nabízeli mi jiné.

Po týdnu čekání, jsem to vzdal, pneumatiky jezdily díky firmě na přepravu všude po Středočeském kraji, jen ne u mě, objednání v servise, jsem musel taky zrušit, zrovna mají hodně práce, pozor jakou zvolíte přepravu, in-time NEBRAT

• Zaslali mi pneu staré 2 roky a 2 měsíce

Reakce obchodu Pneuatlas.cz

děkujeme za nákup i hodnocení a velice nás mrzí, že nejste spokojen se stářím dodaných pneumatik, ale zboží bylo označeno DOT přímo v názvu a dle níže vypsaného označení bylo i dodáno:

Objednané zboží:
    ------------------------------------------------------
    MICHELIN PRIMACY 4 MFS XL dot 0518 235/50 R18 Y 101 EAN 3528701257686 http://www.pneuatlas.cz/michelin-primacy-4-mfs-xl-dot-0518-235-50-r18-y-101/

Množství: 4 ks
    Dle popisu : DOT 0518

Většinu zboží máme označenou popisem DOT přímo v názvu a zákazník je tak předem upozorněn na DOT zboží, které nakupuje.
    DOT zboží lze tatké prověřit telefonicky před či v průběhu vyřízení objednávky.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Pneuatlas.cz

Neodpovídají na email

• komunikace s Pneuatlas výborná
    • ochota a pružnost
    • bohužel ŠPATNOU REKLAMU dělá přístup DPD
    • řidič DPD velice AROGANTNÍ, NEOCHOTNÝ ...prostě DEBIL
    • DPD neuvádí kontakt na řidiče

Pneuatlas.cz je velmi dobře zavedený obchod, solidní výběr zboží, pružná objednávka i po telefonu.
    Měl jsem smůlu,že jsem narazil na řidiče DPD /což jsem urgoval i vedení Pneuatlas/, naprostý KRETÉN /mladý hejsek, vyholená hlava, machýrek/ !!

• zmena dodavatele zasilky

• skvělá komunikace a i omluva s politováním že zboží je jiného rozměru

Uvádějí, že zboží mají skladem a pak vám po tydnu sdělí ze ho budou mit za týden. To znamená cca 3 týdny od objednání. Opravdu profesionální přístup.

• Prehlednost
    • Bohužel rozsirena praktika mezi pneuobchody, inzerovano dostupné zboží, v realu jde o nedostupné zboží nebo udajnou skladovou zasobu 1ks.

Na zaklade jednoho nákupu nedělám nějaké zásadní zavery, ale tento obchod neprobehl ačkoliv se tvářil, ze by mel byt bez problemu. Pozor na na vyhodnou cenu, zboží nemusí byt dostupne.

• nabízejí zboží, které nemají skladem a ani ho neumějí sehnat i přestože ho nabízejí na netu

jsou to podvodníci,a nejlepší by bylo, kdyby takové internetové obchody, které klamou spotřebitele rovnou zkrachovaly, nebo u nich lidé vůbec nic nekupovali.Jen zbytečně zabírají místo na netu. Ztáta času k tomu víc psát...

• Nesplňuje požadavky zákazníků.

Chtěl jsem pneu s DOT 2015 ale poslali mi 2014. Všiml jsem si toho az po převzetí, takze si je nechám. Jinak bych to vrátil. Nejlevnější neznamená vždy nejlepsi.

• o zadnych nevim
    • komunikace

po 14dnech neznam stav obednavky ale prislo hodnoceni obchodu a ja stale nemam pneu!