• Obchod nekomunikuje ani po mém telefonátu s paní. Eshop prý nefunkční.Takze asi tak

• nemá zboží, nakoupeno jinde

• poslali me jiné pneu

Reakce obchodu PneuAlu

bohužel záměnu pneumatik, či reklamaci neevidujeme !!!
    Vždy se expeduje zboží takové, jaké si zákazník objednal...

Nabízí co není schopný dodat

• Uvadi zbozi skladem a neni to pravda. Nikdo od potvrzeni objednavky nekomunikoval, ani po telefonicke urgenci, jak to s objednavkou vypada- bylo mi slibeno, ze mi zavolaji zpet a nikdo se uz neozval. Pneu nemam a zadne info take ne.

NEDOPORUCUJI

• nízká cena
    • uvádí lhůtu naskladnění do 3 dnů i když nejsou schopni ji dodržet - podle recenzí se určitě nejedná o výjimečné případy ...

29.3. jsem objednal zboží, které bylo k dodání do 3 dnů i když 4.4. zboží stále nebylo dodáno, vesele jej dále inzerovali k dodání do 3 dnů. Když jsem je začal urgovat, klidně mi tvrdili, že mne zkoušeli kontaktovat (žádné nepřijaté hovory od nich rozhodně nemám). Nakupuji přes e-shopy několikrát do měsíce, toto je moje nejhorší zkušenost. Bohužel jsem se nepodíval na recenze, když nedodrží lhůtu, vždy za to může někdo jiný a oni to nemohou ovlivnit ... Velice neseriozní obchod, rozhodně nedoporučuji!!!

Reakce obchodu PneuAlu

každý zákazník od nás obdrží potvrzení, s předběžným termínem dodání.
    Takže pokud mu nevyhovuje, je jen a jen na něm, aby mohl objednávku kdykoliv stornovat.
    Zákazníkovi bylo voláno. Dokonce jsme mluvili i s pneuservisem, do kterého se zboží doručovalo ( pán to může dosvědčit ), ale přímo jemu, na druhé číslo, jsme se nedovolali. Takže tyto informace, co zde uvádí jsou bohužel mylné!!
    Náš obchod je a vždy byl seriozní, včetně komunikace se zákazníkem, ale bohužel jak to chodí, každému není možné se zavděčit.. teď v sezoně..

• Ten kdo zvýší cenu po objednání by neměl prodávat na internetu

Pozor na ALUKOLA, abyste nekoupili zboží dráž, než mají na svých stránkách

Reakce obchodu PneuAlu

nechápeme co má zákazník namysli, naše firma se jmenuje PneuAlu, nikoli Alukola...
    V případě objednání akčního zboží, je možné, že se na zákazníka nedostane a je nucen si zakoupit do sady např. 2 pneu za akční cenu + 2 pneu za normální cenu, z důvodu vyprodání..

• - dlouhá čekácí doba na pneumatiky
    • - platba za osobní odběr?! - jaký to nesmysl!

- jasné přestřelení nákupu na tomto eshopu!

Reakce obchodu PneuAlu

zákazník je vždy, v době objednávky seznámen s podmínkami a termínem dodání. V případě nespokojenosti, je možné objednávku vždy stornovat a objednat si zboží u konkurenčních e-shopů...

• dlouhá čekací doba i na zboží skladem

Zboží skladem mi do e-mailu potvrdili, že mi dorazí na konci příštího týdne - zeptali se, jestli mi to vyhovuje. No, napsala jsem, že moc ne, že bych ho chtěla dřív, ale odpověď byla, že to není možné. Proč se tedy ptají? :-) OK, co se dá dělat. Zboží nedorazilo ani do slibovaného konce příštího týdne, ale na začátku týdne následujícího. Navíc zboží poslali na dobírku, přesto, že jsem do objednávky vyplňovala, že chci zboží platit převodem. Dopravce nepřijímal platební karty a běžně v peněžence přes 20 tis nenosím. Zkušenost tedy nic moc.

• Žádné to co se tváří že je skladem tak není
    • nevím

dlouhá čekací doba

• ziadne
    • ziadne

nezrealizovany

• dodací lhůta,pouze sliby

již nikdy více,po 14 dnech jim nestojí zákazník ani za odpověď

Reakce obchodu PneuAlu

zákazníkovi bylo vždy obratem odpovězeno.
    Pneumatiky byly expedovány dle termínu potvrzení a schválení zákazníka, nikoli po 14 dnech a bez komunikace ..

Zboží uvedené jako dostupné nakonec neměli v požadovaném množství.Ale jako plus se dá hodnotit reakce obchodu...

Reakce obchodu PneuAlu

stavy skladů se mění každou chvíli, takže je možné, že v době objednávky, je zboží již blokované či vyprodané..

• inzeruje neco co jiz nema

Reakce obchodu PneuAlu

stavy skladů se skutečně mění každou chvilku, takže v době objednávky, může být zboží již rezervované, či vyprodané..

• nákup přes internet
    • dlouhá odezva na maily,i po okamžitém připsání platby na účet pneumatiky po týdnu stále nedorazily

velice nedoporučuji,měli sice nejnižší cenu mnou požadovaných pneumatik, ale nespolehlivá komunikace a doba dodání

Reakce obchodu PneuAlu

je nám líto, že Vám naše komunikace nevyhovovala. Náš zákazník vždy obdrží několik potvrzovacích emailů, kde je psán termín dodání. Pokud je to z jeho strany akceptováno, pak je dodání vždy dodrženo.

• nízké ceny
    • nabízené zboží nedostupné