• Na internetu byla uvedena možnost platit převodem na účet, proto jsem obchod preferovala. Při vyřízení objednávky mi nebyla tato možnost vůbec nabídnuta, rovnou dobírka.
    • Na internetu bylo napsáno, že je zboží skladem. Zpráva z obchodu tomu neodpovídala.
    • Zbytečná ztráta času.

Nerada odsuzuji na základě jedné špatné zkušenosti, na druhou stranu bych už nový nákup neriskovala. Uspěla jsem se stejným typem požadovaného zboží v jiném obchodě, a to okamžitě, zboží objednali, dodávka se protáhla o 2 dny. Přitom předpokládám, že výrobce je u nás spíše jeden.

• Zboží, které nabízí vůbec nemá.

Něco jako tři áčka nabízené zboží nemají , ale ihned nabídnou něco jiného.

Přístup sice ochotný, ale zboží slíbeno do týdne od objednání. TO se nepovedlo z důvodu, že dopravce na pneu zapoměl a nedovezl na sklad. Nový termín středa další týden. V pátek žádné info ani komunikace ze straty obchodu, takže jsem objednávku zrušil.

• Nabizeji zboží ktere neni skladem!!!

• kvalitni přeprava
    • Neuvadi v jakem stavu je zbozi,v mem připade bylo nove ale pět let stare 0309 to bylo napneu

Nenakupujte v tomto opchode za sve penize by bylo dobre dostat nove zbozi

• Nízká cena
    • Na svých stránkách nabízí zboží, které nemá skladem a ani jej údajně nemá skladem dodavatel. Takovéto zboží by tedy měli stáhnout ze své nabídky e-shopu.