Obchod stornoval objednávku bez udání důvodu. Přišel e-mail, kde bylo uvedeno, že objednávka nemůže být vyřízena a bude stornována, ale nebylo napsáno, proč tomu tak je.

• Strohé zrušení objednávky.

• Nabízejí zboží které nemají!

• Byl mi doručen jiný rozměr,čehož jsem si všiml až druhý den po převzetí.Můj pokus domluvit se s prodejnou byl absolutně neúspěšný,není možnost se telefonicky domluvit,nikdo nebere telefon.Mail se mi vrátil jako nedoručitelný,zřejmě neplatná adresa.Doporučuji se takové prodejně vyhnout!!!

Nenekupovat vtéto prodejně!!!

Mnou objednané pneumatiky vůbec nedorazily , žádná reakce ze strany prodejce. Prostě hnus a hnus. Soukup

• dpd mi nedorucilo objednavku v danej termin,nutnost osobniho odberu
    • stale jsem neobdrzel danovej doklad

dnes uplynulo 11 dnů od objednávky a nic ani odpověd na můj dotaz co bude dál proto objednávku ruším

Objednávku jsem zrušil z důvodu problémů s dodáním. Také byl problém se do e-shopu dovolat.

Dovolat se je zázrak. Po týdnu jsem zaslal mail s žádostí o aktuální info, kdy bude zásilka odeslána.
    "Dobrý den,
    dnes by měl oodcházet, odpoledne Vám podáme bližší info. Děkujeme.
    S pozdravem a přáním hezkého dne
    eXtralevnePNEU.cz"

Nikdo už se neozval. Druhý den několikrát volám a nic. Pak píšu mail jak to vypadá. (protože mi nidko nevolal, nepsal)

"Dobrý den,
    pokoušeli jsme se včera s Vámi domluvit telefonicky, (nikdo nevolal) bohužel se nezdařilo.
    Pneu z Vaší objednávky se nám někde ztratily, (jeden den to plánují odeslat a druhý už je to ztracené) vzhledem ke státnímu svátku v pátek, bychom byli schopni nové doručit ca. v pondělí-úterý příští týden."

• Dobře vedené stránky
    • Dlouhá dodací lhůta zboží.Zboží psané skladem ale skladem není.Telefonické spojení z obchodem složité protože telefon nikdo nezveda nebo je hluchý.
  • Poslali úplně jinou pneumatiku než jsem objednal a ještě jsem dlouho čekal. Dodnes žádná omluva.

• Nedodržujín dodací lhůty

Nobody has ever contacted me in any way regarding the ordered goods and nothing was delivered. No information on the state of the order - total silence.

• 10 dní a nic nepřišlo, nejdříve oproti zásobám mi bylo oznámeno, že dané pneu nejsou a nahradime je dražšími, ale stejně kde nic tu nic.

5. 11. 2017, 16:08

Petr Zelníček

Protože jste mi do dnešního dne nepodali žádnou informaci o dodání objednaného zboží, tuto objednávku 93438 ruším.
    Petr Zelníček Černošic

Obchod má plný záznamník, zatím bez reakce na email :-(

• žádnou jsem nenašel
    • dlouhé dodací doby,pošlou jiné rozměry než jsem objednal
    • cena,v pneu.servisu i s montáží cena nišší

ze začátku tento obchod fungoval spolehlivěji
    nákup jedné moto.pneu není asi pro obchod lukrativní
    nevím zda ještě využiji služeb tohoto obchodu

• Špatně jsem vyplnil hlavičku na účtu a no kdo mi na e-mail neodpovídá, asi mají už peníze a víc nechtějí.

Reakce obchodu eXtra levné Pneu

ano, hlavičku na faktuře jsme nezměnili a ani jsme se tím nezabývali je to klasický trik některých firem, objednat bez IČ a pokud se zboží nelíbí vrátit dle občanského zákona do 14-ti dnů, pokud zboží vyhovuje obtěžovat s předěláním faktury na firmu s IČ.
    Bohužel se nám toto v poslední době stává velice často, proto už na tyto požadavky změny fakturační adresy a doplnění IČ a DIČ nebudeme reagovat.
    S pozdravem Jan Votrubec

Po telefonickém a poznámce v objednávce,že pro zákazníka potřebuji stáří pneu max do jednoho roku stáří mi byla zaslána pneumatika stará více jak dva roky DOT 1415.Jednalo se o pneumatiku Pirelli Diablo Scooter S F 120/70 R15 56H za 2325,- objednáno 24.8.2017.Objednáno jinde za cenu 1114,- a DOT 5116

Reakce obchodu eXtra levné Pneu

přiznáváme naše pochybení ohledně stáří pneu, pracovník na expedici zapoměl zkontrolovat měsíc a rok výroby dle požadavku zákazníka.

Cena Pirelli Diablo Scooter S F 120/70 R15 56H za 2325,- je s dopravou zdarma standardní na většině srovnávacích portálů. Pneumatika za cenu 1114 Kč jak píše zákazník rozhodně nemohla být stejná, zřejmě se jednalo o nižší rychlostní index a určitě nebyla s homologací pro Suzuki Burgman 650 jakou původně objednal na našem eshopu.
    Vše si můžete zkontrolovat na našem webu, kde máme také nejlevnější Pirelli v tomto rozměru za cenu 1203Kč.

Za celé nedorozumění se omlouváme a budeme se snažit sjednat nápravu.

S pozdravem Jan Votrubec

Již jsem to jednou psal, nebudu se znovu vyjadřovat.

Reakce obchodu eXtra levné Pneu

zboží bylo doručeno v termínu dle obchodních podmínek a navíc měl zákazník i špatně vyplněnou adresu pro doručení.
    Pokud i přes toto byl zákazník nespokojen velice se mu omlouváme.