• Přehledné stránky, které lákají zákazníky.
    • Komunikace, od 4.10. žádná informace.
    • Je 16.10. a zboží ještě nebylo dodáno.

Stránky jsou přehledné a tak lákají zákazníky, aby objednaly. Reakce na objednávku ze 4.10. byla sice okamžitá, ale potom do dnešního dne což je 16.10. žádná informace natož, aby bylo objednané zboží dodáno. Stále se objednávka zpracovává a to je prosím již dva týdny. Ted rychlost vyřizování není pravděpodobně silnou stránkou obchodu.

• Nulová komunikace

14 dní po objednání dotaz na zboží mi bylo řečeno že není a nebude. Přitom při objednávce bylo zaškrtnuto skladem.

Objednávka dorazila, rychlé vyřízení. Zboží sem musel poslat zpět jelikož nesedělo na mé auto. Lhůta 14 dnů na vrácení platby již dávno prošla a peníze stále nemám od obchodníka zpět. Na email obchodník nereaguje.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Cena zboží i dopravy
    • Velmi špatná komunikace, odpověď na maily po několika dnech nebo vůbec.

Kupoval jsem pneu které měly mít DOT 2015, ale dorazily 4212 a 0313.
    Když chci poslat pneu zpět (v rámci 14dní od nákupu) obchod v podstatě přestal komunikovat.

• Objednal jsem si dvě pneu,cena byla za dvě pneu,ale přepravní služba se mi snažila dát jenom jednu.Zakázku jsem vrátil jako neúplnou,dodavatel se ani neozval a posílá mi přiblblý formulář jak jsem spokojen.Asi jste přepracovaní.R.Mašek,Seč

• -

• Hrozná komunikace.

Zboží objednáno v neděli, v pondělí mail o dodání zboží na prodejnu, v úterý při odběru řečeno, že zboží nemají a teprve ho dnes objednali. Tak na co jsem zadával mail a telefon. Po deseti minutách se zboží objevilo a pro změnu chtěli naúčtovat špatnou (vyšší) cenu.

• Dobrá cena
    • Také vím proč byla dobrá.Na www mají napsán DOT 2015,ale pneu byly 3x2013 a 1x2011.To mně sice mrzelo,ale potřeboval jsem je,proto jsem je tedy nevracel

Pneu jsem si byl osobně vyzvednout.Na obchodě byly fyzicky,což jsem zjistil až po e-mailové urgenci.S obchodníkem jsme se domlouvali jako trhovci za kolik ty gumy teda jsou,protože nebyly převedeny počítačově.Myslím si tedy,že někdo něco asi zanedbal.Od té doby se nikdo neozval

• neprisiel potvrdzujic mail ze ste prebrali obiednavku

22.teho jsem objednal kola 23.tiho zadny email tak jsem volal bylo receno ze kola dorazi 29.teho kuli svatků chapu jeste 30teho jsem volal kde jsou kola a ze dorazi v patek 2.heho tak jsem zvedavy ale jelikoz to byl vanocni darek pro clena rodiny za 16000 prijde mi to neprijatelne byl to posledni nakup.

• přehledné, jednoduché, dobré ceny
    • při objednávce s osobním odběrem to vypadalo, že si lze zboží týž den osobně vyzvednout, to ale nešlo, musel jsem tam znova o pár dní později

zboží je OK jen nějak drhne vazba mezi objednávkou o osobním odběrem, nemohli objednávku najít, ten kdo to dělá už nebyl v práci, podruhé už to po boji našli, ale zase neseděla cena, údajně šli pod náklady ale i tak to stálo o trochu víc, než při objednávce, nevadí, jen je to nečekané

• nedodaná faktura a na urgenci přes email nereagují

Zboží bylo zaměněno a odesláno bez mého souhlasu!

Obdržel jsem zboží, které jsem si neobjednal....jednání o výměně proběhlo bez komplikací, ale stále jsem balík se správným zbožím neobržel...buď chyba na straně obchodu nebo na straně přepravce - in-time..z tohoto důvodu již nebudu tento obchod v budoucnu využívat