Skvělá domluva a doporučuji

...zboží se objednávalo, doručeno bylo před termínem, vše O.K.

vše bylo naprosto ok

• Využívá službu zásilkovny.

• Výborná komunikace, doobjednávala jsem jedne kus a další rušila, skvělá a rychlá kumunikace, doporučuji.

Není co komentovat. Vše je OK

nákup z pohodlí domova

aká skúsenosť keď pri prvom nákupe ma sklamete !!!

Reakce obchodu Plyšovník

Dobrý den, Vámi vybraná hračka - plyšový orangutan - nebyla v době objednání skladem. Na stránkách obchodu už před objednáním i v potrvzení objednávky byla uvedena dostupnost až na konci měsíce. Nikde jsme netvrdili, že hračku máme skladem. Tyto informace byly dispozici už před provedením objednávky a následně jsme Vám je zaslali také v potvrzení po provedení objednávky.
    Když jsme druhý den plyšáka objednávali v evropském centrálním skladu, tak nám bohužel řekli, že orangutan je vyprodaný a není známé datum, kdy bude opět skladem. Toto jsme Vám obratem sdělili.
    Mrzí mě špatné hodnocení naší komunikace, i když jsme Vás informovali neprodleně o všem k Vaší objednávce, jak před nákupem, tak po objednání. Hned jak jsme se něco nového sami dozvěděli, tak jsme Vás informovali..
    Zklamání z nákupu v našem obchodě rozumím - nesehnali jsme pro Vás hračku, kterou jste si vybral. Když ji ale nemá centrální dodavatel pro celou Evropu, tak s tím, bohužel, nemáme možnost cokoli udělat, přestože bychom Vám samozřejmě rádi hračku dodali.

Přehled všech hraček, které máme skladem a expedujeme obratem: https://www.plysovnik.cz/skladem
    Aktuálně máme tři druhy plyšových opiček skladem: https://www.plysovnik.cz/vyhledavani/?s=opice

S přátelským pozdravem

• n/a

• - velký výběr
    • - přijatelné cen
    • - rychlost

• Bohatý výběr plyšových hraček.
    • Nabídka loutek-plyšáků,téměř bezkonkurenční.

Spokojenost.Jen doporučuji vyvarovat se snaze o osobní nákup bez předchozí objednávky,jako jsem to udělal já,naštěstí při cestě "kolem".
    Ale přičítám to vlastní neinformovanosti předem,takže neberu jako nedostatek obchodu.
    Komplexně určitě doporučuji.

bezproblémová komunikace, rychlé vyřízení

• Velký výběr "plyšáků".

• nejde ani tak o slabinu, jen postreh, ikdyz chapu, ze realizace je nakladna: pridejte velke nahledy plysaku + detaily, napr. svy, uchyceni, srst, apod.

• Vsetko v poriadku. Odporucam :)

• všechny
    • nemá

• Super rychlé dodání.

• Velmi krátká doba dodání. Nabídka zboží, které se mi jinde nedařilo najít.

• Seriózní jednání :-)
    • Nevím o nich :-)

Určitě spokojenost :-)

• Velký výběr krásných hraček za rozumné ceny.

Bezvadně fungující eshop. Objednala jsem 3 plyšáky, jednoho jsem vrátila. Okamžitě mi přišlo potvrzení od eshopu, že byl plyšák v pořádku doručen a druhý den jsem měla peníze na bankovním účtu zpět. Mockrát děkuji a všem doporučuji!