• bleskové dodání

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku a hodnocení.

Jsem moc rád, že Vám sobotní objednávka dorazila hned v úterý dopoledne. Budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým a uděláte nám velkou radost, když se i Vy brzy zastavíte v našem eshopu :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Velmi rychlé dodání zboží, dobrá komunikace obchodu.

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku a hodnocení.

Jsem moc rád, že Vám objednávka z pondělního večera dorazila hned ve středu. Budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým, aby vyzkoušeli rychlé dodání nejen plyšových pejsků na vlastní kůži.

A těšíme se, samozřejmě i na Vás :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Na objednávku nikdo nereagoval :-( tak nemůžu hodnotit

Reakce obchodu Plyšovník

ano, v době objednání (neděle 26.12.2021) bylo na stránkách i v emailovém potvrzení objednávky jasně uvedeno, že zboží není skladem a bude nejdříve během ledna 2022. To také bez problémů splníme. Zboží z evropského velkoskladu očekáváme v těchto dnech, balík byl expedován až po Novém roce, před dvěma dny.

Mrzí mě, že negativně hodnotíte objednávku a náš obchod nedoporučujete, když vše jde podle harmonogramu, o kterém jste v době objednání byla informována.

Spojím se s Vámi ještě přímo, mimo Heuréku, jistě situaci pochopíte.

Děkuji

• osobní přístup,okamžitá reakce e-mailem i Whats App

vřele doporučuji a ja sám osobně zdíjel na všech svých soc.sítích

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku, hodnocení a sdílení mezi kamarády a známe na sociálních sítích.

Vždy rád vidím, že když objednávka z úterního podvečera dorazí hned ve čtvrtek a děláme maximum pro to, aby to tak bylo jako standard. Věřím, že Vaše další objednávky dodáme také stejně rychle :)

• Krásný plyšáci
    • Velký výběr
    • Dlouhá záruka
    • Rychlé odeslání

Skvělý obchod :) spolehlivý, komunikativní :) a zboží, které jsem si objednala, přišlo v pořádku a krásné. Děkuji A.

• dobrá komunikace

Objednali jsem hračku, zjistili že je to nevhodný dárek a vrátili. Byli jsme moc překvapení jak suprově jednají, rychle a bez problémů.

Dobrý den, paní Dohnalová,
    jsem rád, že jste spokojená s naším přístupem. Chápeme, že nákup plyšáků přes internet má svá specifika a někdy prostě vybraná hračka obdarovanému nesedne a proto dáváme každému zákazníkovi 30 dní na vrácení plyšových hraček.

Uděláte nám velkou radost až se zastavíte opět v našem e-shopu pro plyšovou hračku - věřím, že na podruhé to vyjde, plyšáček nadchne a zabydlí se u Vás doma natrvalo :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Byla jsem velice spokojena s objednávkou a hlavně s velmi vstřícným jednáním s e-shopem, proto všem doporučuji, naprosto žádný problém.

Reakce obchodu Plyšovník

děkujeme objednávku a hezkou za recenzi.

Jsem moc rád, že jste s nákupem spokojená a budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým.
    Uděláte nám velkou radost i příště, až budete shánět plyšovou hračku a zastavíte se pro ni opět v našem eshopu :)

Specializovaný obchod na plyšové hračky

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zboží 100% odpovídá fotce

Rychlýé dodání. Super servis

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za recenzi.

Jsem rád, že jste spokojená s nákupem plyšáka v našem e-shopu a oceňujete rychlost dodání.

Doporučte nás svým známým, rádi uděláme radost i jim - hračky, které jsou skladem odesíláme v den objednání, nejdéle další pracovní den.

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Balíček mi prišiel načas a to aj s tovarom, ktorý som už nevedela nikde zohnať. Len to poštovné z CZ do SK je dosť drahé.

Dobrý den, paní Emílie,
    děkujeme za recenzi.

Začátkem září se nám podařilo výrazně snížit ceny za dopravu - téměř o 30 %. Aktuálně stojí zásilka na Slovensko jen 99 Kč (necelá 4€) , tedy stejně jako balíčky posílané po ČR.

Jsme moc rádi, že jste s nákupem spokojená a budeme moc rádi, když nás doporučíte svým známým.

Specializovaný obchod na plyšové hračky

Tolik kravin co se dá s žralokem podniknout @misakzjanovky

velmi rychlé dodání

Kupovali jsme poprvé a byli jsme maximálně spokojeni. Zakoupený plyšák je nádherný.

• Rychlé odeslání objednávky

Velká spokojenost

• dobrá komunikace

Až dojde zboží hodnotit.

Toto je můj 3. nákup v tomto obchůdku a vždy jsem se setkala s úžasnou vstřícností a laskavostí.Zboží bylo překrásné,jednání a komunikace naprosto skvělá,dcerky nadšené překrásným dárkem.Plyšovník všem vřele doporučuji,rozhodně nebudou zklamaní...Marie V.