• Před deseti dny jsem si objednala, doposud zboží nedorazilo, ani se obchod neozval.
  • Zboží jsem zaplatila, ještě ho nemám. V emilu jsem psala informaci o zaplacení-trochu jsem to spletla,ale zatím nereagují.

• Pokud obchod zboží nabízí, má být zboží po objednání k dispozici. Po objednání zboží mi bylo z obchodu sděleno, že mi zboží nebude dodáno.

• Zboží nebylo dodáno. Je to moje první negativní zkušenost se zásilkovými obchody. Předpokládala bych alespoň omluvu s odkazem na pozdější termín.

• Na mou objednávku nijak nereagovali.

Reakce obchodu pletaciprize.cz

Dobrý den, objednala jste si pouze vzorník zdarma. U této položky je upozornění : "Vzorník zdarma můžete vkládat do objednávky společně s dalším zbožím. Pro samostatné objednání vzorníku používejte raději emailovou žádost. Samostatný vzorník Vám bude zaslán do 14 dnů." vzorník jsme odeslali během 5 dnů běžným dopisem. Proto nevidíme důvod pro Vaši zápornou recenzi.

• ¨na foto byla jiná vlna než mi došla

jsem absolutně zklamaná.přišlo mi jiné zboží.již zde nikdy nic nekoupím

• líbilo se mi konkrétní nabízené zboží
    • po 14 dnech jsem musela dodávku urgovat

Pro obchod jsem se rozhodla náhodným výběrem. Ačkoliv jsem obratem provedla platbu převodem na účet, 14 dní se nic nedělo. Po mé urgenci jako důvod zpoždění firma uvedla přehlédnutí příchozí platby na svém účtu, což považuji v tomto případě za projev čistého amatérismu.

• má k dispozicii e-mail i číslo na mobil a přesto se neozývá
  • Recenze odstraněna na přání uživatele.

• - velká nabídka sortimentu
    • - možnost výběru z domova
    • - vyobrazená příze neodpovídá skutečnosti (v mém případě záměna bílé příze za režnou)
    • - v případě oprávněné reklamace žádná omluva

- je příjemné listovat nabídkou příze a vybírat si podle svých časových možností třeba o víkendu nebo večer
    - v případě objednávky je všechno velmi rychle vyřízeno
    - obchod snižuje svoji důvěryhodnost tím, že obrazová nabídka a popis příze neodpovídá skutečnosti

• Vůbec žádné, něco tak hrozného jsem nezažila,Problém byl už při objednávání,potom jsme upravovaly znovu objednávku po telefonu a před chvíli mně volala paní ze skladu,že jiná kolegyně to mé zboží prodala!!!JE TOHLE NORMÁLNÍ?Uvažuji o tom,že to dám hezky na internet,aby ostatní nedopadly jako já!
    • Ludmila Grycová

Ludmila Grycová

• Výhody jsou takové,že u vás koupím strojovou přízi

Pokud by někdo z mojich známých měl zájem o koupi jakékoliv příze klidně bych doporučila váš obchod

• - dá se objednat přímo z domova
    • - hlavně proto, že jsem požadovanýodstín
    • nenašla v kamenném obchodě v místě
    • bydliště
    • - zápory nevidím, snad jen ten, že příze nemusí mít vždy požadovaný odstín - může být zkreslen

- nesehnala jsem požadovaný odstín příze
    - kromě této - kladné zkušenosti zatím jiné nemám
    - obchod bych doporučila
    - velké množství příze,přehlednost, rychlé vyřízení objednávky

• Celkem rychlé dodání objednávky.
    • Dost mi vadí nepřesný popis odstínu příze! Objednala jsem si bílou barvu Tiffany Forte,(na stránkách uvedeno bílá, ve vzorníku není)a přišla mi příze béžová. Přitom u některých přízí, např. Bambina, je napsáno přírodní. Myslím, že popis barvy by měl výběr usnadnit a ne být takto zavádějící! Docela velké zklamání!

Myslím, že firma nabízející takto široký sortiment by mohla zboží balit do lepších krabic. Již vícekrát mi přišla téměř se rozpadající krabice, což už na první pohled není moc dobrá vizitka! Nebo alespoň příze by mohly být zabaleny do sáčků, když už je krabice plná smetí, které se pak přichytí i na příze. Jednoznačně se mi nelíbí kultura prodeje této firmy!

• Zasílá jiné zboží než si zákazník objednal aniž by ho na to upozornil doředu.

• hezke zbozi za prijatelnou cenu
    • velmi kratka dodaci lhuta
    • pohodlne objednani z domova
    • dvakrat objednala prizi v domneni, ze je bila (jevila se tak na fotografii) a dorazila bezova
    • objednala jsem si 6 ks prize a dorazil 1 ks, i kdyz bylo zbozi na internetu skladem

Kdo ma rad rucni prace, tento obchod urcite nabizi hezke prize za opravdu prijatelnou cenu.

• nabízí zboží, které v kamenném obchodě není dostupné
    • při objednávání to vypadá, že znáte cenu zboží, dokonce i při souhrnu objednávky cena sedí a když přijde potvrzující e-mail, je cena vyšší. Není problém v tom, že je cena vyšší, problém je, že to zjistíte až když uděláte objednávku. Nepřijde mi to solidní.

Pozor na nepřehledné značení množství a ceny zboží.

• Přijalné ceny , proto toto zboží nabízím dál k prodeji

• nejsem spokojený zákazník, nemohu posoudit
    • nechápu, proč je zboží v nabídce a dá se objednat, když mi bylo oznámeno, že má objednávka byla zřušena z důvodu vyprodání daného druhu výrobku

obchod mne nemile překvapil